• Головна
  • Соціальний проект від Цивільного Корпусу «Азов» (ФОТО)
08:37, 8 грудня 2015 р.

Соціальний проект від Цивільного Корпусу «Азов» (ФОТО)

  Цивільним Корпусом "Азов" Черкаси було подано проект "Спортивний зал імені Сергія Амброса" до програми "Громадський бюджет міста Черкаси"! 

  З 1 по 14 грудня ви маєте змогу підтримати нас, проголосувавши за наш проект і кошти з бюджету будуть виділені на його реалізацію. 

Сергій Амброс - черкащанин, ультрас, активіст Революції Гідності і боєць полку АЗОВ, який у свої 24 роки загинув на Сході України у м. Широкине в лютому 2015 року. Посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня та орденом "Народний Герой України". 

  На знак поваги до Сергія, побратими з Цивільного Корпусу та полку АЗОВ вирішили створити соціальний спортивний зал, в якому кожен зможе займатись і розвивати свій дух та тіло. Окрім тренажерів, у залі будуть боксерські груші, ринг, мати, татамі, а також підтримка інструкторів та тренерів. 
  Заняття будуть значно дешевші аніж у звичайних залах, адже ми хочемо виховати молоде покоління, яке може собі дозволити займатись тим, що йому подобається, а не ставити перед ним вибір через фінансові труднощі.

Голосувати можуть лише повнолітні: 

  • > Паперове голосування: у приміщенні Черкаської міської ради, к.100, з 8.00 до 20.00 години (крім вихідних). При собі мати паспорт та ідентифікаційний код. У випадку, якщо адресою реєстрації у паспорті є не м. Черкаси, то мати при собі інший документ, що підтверджує місце перебування, роботи, навчання, служби чи ін. у місті Черкаси.
 Соціальний проект від Цивільного Корпусу «Азов» (фото) - фото 1
Соціальний проект від Цивільного Корпусу «Азов» (ФОТО), фото-1
Соціальний проект від Цивільного Корпусу «Азов» (фото) - фото 3

Соціальний проект від Цивільного Корпусу «Азов» (фото) - фото 3

Соціальний проект від Цивільного Корпусу «Азов» (фото) - фото 4

Соціальний проект від Цивільного Корпусу «Азов» (фото) - фото 4

Соціальний проект від Цивільного Корпусу «Азов» (фото) - фото 5

Соціальний проект від Цивільного Корпусу «Азов» (фото) - фото 5

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Азов #Черкаси
Оголошення
live comments feed...