Пенсіонерка із Черкас стала відомим блогером (ВІДЕО)
Анна Федорова
17:56, 4 грудня 2015 р.
Пенсіонерка із Черкас стала відомим блогером (ВІДЕО)
Черкащанка Любов Крюк на камеру показує майстер-клас з виготовлення новорічних сніжинок. На заслужений відпочинок вона вийшла 5 років тому. Відтоді – опанувала нетипове для свого віку хобі. Пенсіонерка стала ютуб-блогером. Навіть прихід телебачення до її домівки не лишила без уваги.
Свій ютуб-канал жінка відкрила за порадою дітей. Дві доньки живуть за кордоном. Аби з ними спілкуватися, Любов почала знімати відео. Потім – викладати його в Інтернет. Цим почала ще й гроші заробляти. На своїй сторінці має вже більше сотні публікацій, та головне – майже 20 тисяч підписників. Їх навчає куховарити, виготовляти ляльки, грошові дерева та багато іншого.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію