Близько 5,5 тисяч осіб захворіло на грип та ГРВІ в Черкаській області

   За результатами щотижневого моніторингу захворюваності на грип та ГРВІ з 21 до 27 листопада на Черкащині захворіла 5 471 особа, з них – 3 758 дітей віком до 17 років. З госпіталізованих 338 осіб – 265 дітей, повідомляють в Державній санепідемслужбі області. Проти грипу щепили 388 жителів упродовж останнього тижня.

  У цілому рівень захворюваності в регіоні нижчий епідемічного порогу, розрахованого на листопад, на 28,1% . Перевищення епідпорогів не зареєстровано на жодній адміністративній території. Епідемічна ситуація без особливостей, характерна для осені.

  Однак, порівняно з минулим тижнем збільшився темп приросту захворюваності на грип та ГРВІ серед дорослого населення на 1,9%, а також серед дітей до 17 років на 11,3%. Найвищі показники захворюваності за тиждень зареєстрували в Черкасах, Умані, Смілі, а також Золотоніському, Городищенському, Смілянському та Корсунь-Шевченківському районах.

  За цей тиждень щеплено проти грипу 388 осіб з груп ризику, а з початку епідемічного сезону – 1 289 осіб, що становить 0,1% від загальної кількості населення та 6,4% від запланованої кількості.

Департамент охорони здоров’я Черкаської ОДА
ГРВІ вірус здоров'я медицина статистика
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі