Як правильно вибрати чохол на айфон: інструкція з вибору
Новини компаній
09:30
25 липня
Про це дізналася з Тальнівської РДА.
Нагороджували заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, військовий комісар Тальнівського районного військового комісаріату Валерій Кудла, сільський голова села Павлівка Перша Наталія Слободяник, керівник підприємства СФГ «Дружба» Сергій Тульчинський.
Вони старалися розділити сум матері загиблого військового та висловили шану мужності, патріотизму та вірності військовому обов’язку Віталія Малиша. Також поспілкувалися із родиною загиблого бійця щодо наявних матеріальних та правових потреб, а директор СФГ «Дружба» Сергій Тульчинський вручив продуктовий набір.