На Черкащині звільнили начальника Держекоінспекції

  Державна екологічна інспекція України, керуючись Кодексом законів про працю України, законами України "Про державну службу" та «Про відпустки», наказом від 27 листопада 2015 року за номером 376-о звільнила з посади начальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області – Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Черкаської області Клименка Миколу Григоровича згідно пункту 3 статті 40 Кодексу законів про працю України.

  Наведені підстави: наказ Держекоінспекції України від 02.11.2015 №351-о "Про застосування дисциплінарного стягнення до Клименка М.Г.", акт проведеного службового розслідування, погодження Міністерства екології та природних ресурсів України від 24.11.2015, погодження Черкаської обласної державної адміністрації від 16.11.2015″, – інформують на офіційному сайті державної екологічної інспекції у Черкаській області.

  Нагадаємо, згідно з наказом Державної екологічної інспекції України Клименко був відсторонений від виконання обов′язків на час проведення службового розслідування (з 02.09.2015 по 30.10.2015). На час відсторонення Клименка обов’язки нальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області виконував його перший заступник Сергій Поліщук.

  Проте із 2 листопада 2015 року Микола Клименко знову приступив до виконання обов′язків начальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області.


Держекоінспекція
Держекоінспекція Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі