• Головна
  • Інструкція: Що робити з ямами на дорогах. Порада бувалого (ВІДЕО)
13:05, 26 листопада 2015 р.

Інструкція: Що робити з ямами на дорогах. Порада бувалого (ВІДЕО)

http://ukryama.com/ - — спільнота активістів по боротьбі з проблемами дорожнього покриття України. На сайті — обмін досвідом, спілкування, колективне рішення проблем і т. п.

  Згідно з чинним Державним стандартом України 3587-97, розміри ям не повинні бути більше 0,5 м² або 6 см в глибину. Всі ями, які більше хоча б по одному параметру, повинні бути усунені протягом 10-денного терміну (максимум). Детальніше про пошкодження дорожнього покриття — в розділі «Стандарти та нормативи ».

  Стаття 40 Конституції України говорить: «Усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб цих органів, які зобов'язані розглянути звернення і дати обгрунтовану відповідь у встановлений законом термін», тобто — 31 день.

 У разі бездіяльності органів виконавчої влади, відповідно до Закону України « Про прокуратуру», органи прокуратури мають право порушувати провадження про адміністративне правопорушення та вимагати притягнення осіб, які порушили закон, до іншої встановленої законом відповідальності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#люк #ями на дорогах #як боротись #Черкаси
Оголошення
live comments feed...