Інструкція: Що робити з ямами на дорогах. Порада бувалого (ВІДЕО)

http://ukryama.com/ - — спільнота активістів по боротьбі з проблемами дорожнього покриття України. На сайті — обмін досвідом, спілкування, колективне рішення проблем і т. п.

  Згідно з чинним Державним стандартом України 3587-97, розміри ям не повинні бути більше 0,5 м² або 6 см в глибину. Всі ями, які більше хоча б по одному параметру, повинні бути усунені протягом 10-денного терміну (максимум). Детальніше про пошкодження дорожнього покриття — в розділі «Стандарти та нормативи ».

  Стаття 40 Конституції України говорить: «Усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб цих органів, які зобов'язані розглянути звернення і дати обгрунтовану відповідь у встановлений законом термін», тобто — 31 день.

 У разі бездіяльності органів виконавчої влади, відповідно до Закону України « Про прокуратуру», органи прокуратури мають право порушувати провадження про адміністративне правопорушення та вимагати притягнення осіб, які порушили закон, до іншої встановленої законом відповідальності.

люк ями на дорогах як боротись Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі