• Головна
  • У черкаській лікарні готувалися до одночасного прийому понад сотні пацієнтів
12:06, 26 листопада 2015 р.

У черкаській лікарні готувалися до одночасного прийому понад сотні пацієнтів

  Так, за сценарієм навчань, зранку в середмісті Черкас біля торговельного центру начебто стався вибух. Як результат – більше ста містян, які перебували поблизу, отримали травми різного ступеня тяжкості. Тільки-но медикам стало відомо про таку надзвичайну подію, вони одразу ж взялися за підготовку відділень до прийому всіх постраждалих (за попередньою інформацією, яка «надійшла» до установи, це пацієнти хірургічного, травматологічного та нейрохірургічного профілю). Насамперед, завідувачі відділень з'ясували чисельність лікарів та медсестер, які працюють на момент прийому, скільки у кожному з відділень є вільних ліжок та скільки, у разі необхідності, вони можуть звільнити. Перевірили ще й запаси медикаментів та крові для переливання.

  Як розповів головний лікар медичного закладу Олександр Федорук, навчання з цивільного захисту в їхній медичній установі проводять, у середньому, двічі на рік. До тренувань долучаються й керівники штабу цивільного захисту інших медичних закладів міста.

  – Під час навчання ми відпрацьовуємо абсолютно всі етапи надання медичної допомоги, особливу увагу звертаємо увагу на злагодженість роботи бригад і лікарів діагностичної служби, операційних. Неабияке значення надаємо й логістиці, забезпеченості медикаментами, препаратами крові, транспортом, відпрацьовуємо можливість роботи лікарні в умовах знеструмлення й відсутності води, – повідомив Олександр Леонідович та додав, що подібні випадки в компетенції саме їхнього закладу. – У цілому ми готові до того, що доведеться одночасно надавати медичну допомогу великій кількості хворих. Проте є певна обмеженість у її наданні. Тож ці навчання ми й проводимо для того, щоб скоординувати свої дії з іншими лікувальними закладами міста, побачити недоопрацювання й виправити їх.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікарні #Черкаси #підготовка
Оголошення
live comments feed...