У черкаського АТОвця зупинилося серце після звістки про загибель друзів

На Катеринопільщині 46-річний військовослужбовець не витримав загибелі військових побратимів на Сході. Через декілька годин після того, як Ігор Юрпольський дізнався про смерть друзів, у чоловіка зупинилося серце.

Про це інформує “Нова доба”.

24 листопада Катеринопільщина провела АТОвця в останню путь. Ігор Юрпольський народився в селищі Катеринопіль 19 лютого 1969 року. Після закінчення Катеринопільської середньої школи №1 відслужив у армії та здобув вищу освіту. Працював механіком електроустаткування станційно-лінійної дільниці №5 в Катеринополі. 12 березня 2015 року був мобілізований до лав Збройних сил України. У званні молодшого сержанта служив у військовій частині, яка виконувала бойове завдання на території Луганської області.

За свідченням знайомих, після короткотермінової відпустки військовослужбовець мав повертатися до своєї військової частини. Зателефонував найближчим друзям, з якими проходив службу. Але звістка про те, що вони загинули, стала роковою для Ігоря. Через кілька годин після цього серце чоловіка не витримало.  


Інфоміст
Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии