• Головна
  • Новий мер Черкас обіцяє, що учні та студенти їздитимуть у тролейбусах за пільговою ціною
11:32, 25 листопада 2015 р.

Новий мер Черкас обіцяє, що учні та студенти їздитимуть у тролейбусах за пільговою ціною

  – У нових тролейбусах – сучасного зразка, обладнаних WIFI, буде не тільки комфортно, а й приємно їздити, – розповів під час прес-конференції новообраний міський голова Черкас. – Наступного року намагатимемося придбати стільки ж. Мені вже вдалося досягти порозуміння з цього питання з керівництвом «Азоту», яке готове продати місту тролейбуси за півціни і в лізинг. За якими маршрутами вони їздитимуть, вирішуватимемо спільно з громадою. Те ж стосується і решти маршрутів. Насамперед вони повинні бути зручними для людей. Я знаю, що в місті є райони, в які важко доїхати. Тому радитимемося спільно: зручний маршрут – залишаємо, ні – змінюватимемо.

  Крім того, на наступному засіданні виконавчий комітет, за словами Анатолія Бондаренка, розгляне можливість надання 50%-ої пільги на проїзд у міських тролейбусах для учнів та студентів. Якщо ж дозволить бюджет, то таку пільгу отримають і вчителі та медики.

  – Зараз схема, за якою учні та студенти можуть їздити дешевше, ускладнена і незручна, — говорить Анатолій Васильович. – Найближчим часом, думаю, ми її спростимо. Учень показує учнівський квиток чи студент – студентський і платить за проїзд у тролейбусі 0,75 копійок, а не півтори гривні. Якщо ж бюджет дозволить компенсувати додаткові пільги на проїзд, то їх отримають ще й медики та вчителі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тролейбуси #знижкидлястудентів #пільговий проїзд
Оголошення
live comments feed...