• Головна
  • Уманські музиканти привезли з Одеси вісім перемог
10:55, 25 листопада 2015 р.

Уманські музиканти привезли з Одеси вісім перемог

Перший Міжнародний фестиваль-конкурс «MusicalUniverse» проходив у Одесі. У ньому взяли участь десятки колективів не лише з України, а й за кордону. В тому числі й колективи Уманського обласного музичного училища ім. П. Демуцького. Вони привезли додому 8 перемог, пише Вечірня Умань.  

У фестивалі взяли участь:  народний аматорський вокальний ансамбль «Полонина», чоловічий ансамбль «Будьмо», жіночий ансамбль «Жютем», Олександра Островська, Альона Войнаровська, Аліна Ядак, Онищук Максим та Анастасія Голуб.

Солісти та ансамблі представляли себе у різних жанрах, таких як академічний, народний, естрадний. Конкурс проходив одночасно у різних концертних залах Одеси: Культурно-діловий центр профспілки працівників Охорони здоровя,зал Одеської кіностудії ім. Довженка,  та «Одеському палаці студентів».

За результатами конкурсу народний аматорський вокальний ансамбль «Полонина»  зайняв І місце; чоловічий вокальний ансамбль «Будьмо» – І місце; жіночий вокальний ансамбль «Жютем» – І місце. Керівник – Андрій Крочак

Також високі результати продемонстрували і солісти: Анастасія Голуб – І місце; Максим Онищук – І місце; Альона Войнаровська – ІІ місце; Олександра Островська – ІІ місце; Аліня Ядак – ІІІ місце . Керівник – Юлія Крочак.

Репертуар колективів був відзначений за оригінальність, професійність та яскравість виконання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...