• Головна
  • Без "одноруких бандитів" Чигирин голий і босий
12:40, 21 липня 2009 р.

Без "одноруких бандитів" Чигирин голий і босий

Гроші від грального бізнесу становили 80 відсотків надходжень до бюджету

Під час прес-конференції голова ДПА в Черкаській області Юрій Ткаченко згадав про безпрецедентний випадок, навівши присутнім приклад наповнення бюджету в Чигирині. Досі там 80 % надходжень до бюджету становили доходи від грального бізнесу.

- Це один-єдиний випадок на всю Україну – Чигирин. Я пам'ятаю, як раніше велася розмова з головою районної державної адміністрації та з губернатором про те, що колись може статися катастрофа, якщо в якийсь момент ці прибутки зникнуть. І ось ці зміни відбулися у законодавстві. І досі не прийнято остаточного рішення, яким чином дотувати цей бюджет – адже це досить велика сума – 80 % надходжень до бюджету від грального бізнесу.

Ткаченко зауважив, втрати для бюджету справді істотні, проте це є своєрідним стимулом для органів місцевого самоврядування – шукати і знаходити інші джерела для наповнення бюджету міста. Очільник ДПА визнав гральний бізнес високорентабельним.

- Я недавно спілкувався із однією досить великою компанією. Її філіали є не лише в Україні, а й у Росії. У них казино приносило більші прибутки, ніж металургійний комбінат. Як ви можете собі уявити, це були тіньові доходи.

На думку Ткаченка, рано чи пізно певне перепрофілювання гральних закладів відбудеться найближчим часом.

Без "одноруких бандитів"  Чигирин голий і босий, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...