Фотограф із Черкас зробив найкращу світлину пам’ятки культури України (ФОТОФАКТ)

  Оголошено переможців четвертого конкурсу фотографій пам’яток культурної спадщини України для Вікіпедії “Вікі любить пам’ятки”. 

  Перше місце – за митцем із Черкас Сергієм Криницею. Його світлина комплекс Кам’янець-Подільської фортеці (Хмельницька область) стала найкращою в 2015 році серед фотографій пам’яток культурної спадщини України для Вікіпедії.

  Загалом в українській частині конкурсу було завантажено найбільше фото серед всіх країн-учасниць — понад 41 тисячу фотографій більше 14-ти тисяч об’єктів культурної спадщини, інформують на офіційній сторінці конкурсу.

  3334 пам’ятки були сфотографовані вперше. Участь у конкурсі взяли 232 автори, троє з них потрапили в десятку найактивніших завантажувачів фото у світі.

  Міжнародний проект “Вікі любить пам’ятки” спрямований на створення повної ілюстрованої інформаційної бази про культурний спадок світу; зібрані фотографії будуть використані у Вікіпедії. У 2015 році конкурс відбувся у 33 країнах. У межах проекту були нагороджені автори найкращих фотографій та автори, що сфотографували найбільшу кількість об’єктів, загалом та за областями.

  Виставка переможців робіт учасників конкурсу проходитиме в Лаврській дзвіниці Києво-Печерської Лаври й триватиме до 27 листопада 2015.

РіднаЧеркащина
Кам’янець фотограф Черкаси Вікіпедія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі