• Головна
  • Черкаського волонтера нагородили «За заслуги перед містом Черкаси»
08:33, 24 листопада 2015 р.

Черкаського волонтера нагородили «За заслуги перед містом Черкаси»

  На останній сесії Черкаська міська рада ухвалила рішення про нагородження пам’ятним знаком «За заслуги перед містом Черкаси». Спільним рішенням депутатів стало нагородити пам’ятним знаком «За заслуги перед містом Черкаси» І ступеня Ярослава Чалого, лейтенанта 17-го окремого батальйону 57-ї механізованої бригади, що влітку цього року загинув у зоні проведення антитерористичної операції.

  Пам’ятні знаки «За заслуги перед містом Черкаси» ІІІ ступеню отримали ще троє черкащан: начальник Навчального центру Державної прикордонної служби України полковник Дмитро Куцеруба, керівник творчої студії «Сузір’я» Олександр Деньга, та депутат міської ради від ВО «Батьківщина» Микола Добровольський, який ще з початку подій на Сході займається волонтерством, а сьогодні очолює Центр допомоги учасникам АТО при Черкаській ОДА. Він представлений до нагороди за активну громадянську позицію, депутатську та доброчинну діяльність.

  Під час голосування за проект рішення утримався лише один із присутніх у залі засідань депутат – сам Микола Добровольський, заявивши про конфлікт інтересів.

  На таку відзнаку кандидата зазвичай подають трудові колективи чи громадські організації та фонди, а тут безпрецедентний випадок, коли депутатський корпус сам висуває кандидата на нагородження цією нагородою.

  Микола Добровольський говорить: «Хочеться подякувати колегам за те, що так високо оцінили мою роботу, а також за те, що самі час від часу долучалися до волонтерства. Я не вважаю, що це особисто моя нагорода – це нагородна всіх черкащан, що виявляли свою позицію і мірою своїх можливостей допомагали нашим захисникам: і тих пенсіонерок, що зі свого скромного бюджету купували нашим захисникам гостинці, і тих жіночок, що в’язали шкарпетки, шили спідню білизну бійцям, готували домашню випічку, і школярів, що виготовляли для бійців листівки, обереги, збирали макулатуру – всі ці люди патріоти країни, об’єднані одною метою, вони варті цієї нагороди».

  На жаль, війна не закінчується. Ми всі втомились від неї, всі бажаємо найшвидшої перемоги і повернення додому наших синів, чоловіків, батьків. Але ситуація в зоні АТО все ще залишається напруженою, тому допомога не повинна припинятися ні на мить. Її вкрай потребують ті, хто відстоює наш мир і спокій, а також їхні родини, що вже змучені і виснажені чеканням, цього врешті-решт потребує наша спільна Перемога, що неодмінно настане.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ато #пам'ятки #нагороди #Черкаси
Оголошення
live comments feed...