17:02, 24 листопада 2015 р.

Бентежний лист до редакції

  "Добрый день! Сегодня 22.11.2015 года на нас было совершено нападение с пистолетом прямо в квартире, но с милицией и полицией связаться не получилось. Все номера телефонов были заняты, либо на них никто не отвечал. Пришли к участковому там тоже тишина, все закрыто. Как в Черкассах вызвать помощь??? 
  А дело было так, в моей квартире по ул. Ак.Королева жили квартиранты второй месяц, все время с их стороны были какие-то проблемы с оплатой. Вот недавно они сказали, что будут сьезжать досрочно, договорились на 22.11.2015 встретиться, что бы разойтись как говориться по-человечески. Но не тут-то было. На момент прихода в квартиру они все вещи уже вывезли вручили ключи и "тикать". Дверь мы закрыли и давай говорить с квартиранткой гражданкой Пидпалько Наталией. На день выезда они задолжали часть арендой платы и ком. услуги. Но спустя мин. 30 в квартиру ворвался мужчина с пистолетом, на наших глазах и глазах малолетнего ребенка гр. Пидпалько его зарядил и силой выволок ее с ребенком из квартиры. По происходящему могу сделать вывод, что это был муж гр. Пидпалько. Они уехали на белой восьмерке с номерами 9413, не расплатившись. По словам сказанным ранее гр. Пидпалько ее муж работает в охранной фирме и является ее директором.
  Прошу написать об этом, возможно кто-то так же попал с ними в неприятности. А еще , что бы жители знали, что по городу ходит вооруженный мужчина с нестабильной психикой." - пише, жителька міста, Марина.

 Зв'язавшись з потерпілою, дізнались куди саме вона зверталась, та по яким номерам телефонів дзвонила, вона охоче повідомила, що намагалась додзвонитись за телефонами 102 та на стаціонарний телефон служби МВС в Черкаській області, який подивилась в інтернеті. Набирала номери десь пів години, було то зайнято, то ніхто не брав слухавки. Потім вирішила просто поїхати до найближчого відділку. Але це також не допомогло, тому що там нікого не було. Зараз вона просто не знає куди звертатись.

  Ми прийняли рішення самостійно перевірити роботу нашої виконавчої служби. Коли журналіст зателефонувала за номером 102 з мобільного, слухавку взяли незовлікаючи, офіцер був дуже ввічливим та, невагаючись, назвав своє прізвище. Журналіст попросила його прокоментувати подію, та пояснити чому не працюють відділки. Офіцер поліції повідомив - недодзвонитись до них не могли, це наклеп, а відділки, виявилось, працюють лише в "прийомні" години:

  • Вівторок з 9 до 11
  • Четвер з 18 до 21
  • Субота з 10 до 13

Та чи працюють вони в прийомні години?

  Сьогодні вівторок, наш журналіст вирішила потрапити до відділку, в який зверталась автор листа, в його "прийомні" години, та перше що дуже здивувало, це зовнішній вигляд "відділку" поліції, абсолютно нічого не вказувало на те що це поліція. Де саме, він знаходиться довелось питати у перехожих, які розказали, що "застати слідчого ми можемо тільки пізно ввечері, вдень він туди не приїздить". Через вікна кабінет виконавчої служби виглядав наче пограбований. Його зовнішній вигляд ви можете подивитись на світлинах :

Бентежний лист до редакції (фото) - фото 1

Бентежний лист до редакції (фото) - фото 1

Бентежний лист до редакції, фото-2
Бентежний лист до редакції (фото) - фото 3

Бентежний лист до редакції (фото) - фото 3

Бентежний лист до редакції (фото) - фото 4

Бентежний лист до редакції (фото) - фото 4

  Ні годин прийому, ні телефонів, ні просто назви...

  Та ми не здалися, ми вирішили направитись до іншого відділку неподалік, що на 30 років перемоги 56/4, тут було краще, тут і таблички з гарною назвою установи "дільничий пункт міліції № 9", і графік, але, на жаль, все гарно зачинено, і на питання журналіста у жителів будинку в якому знаходиться відділок - коли він працює, вони здивовано повідомили що вже давно його відчиненим не бачили... 

 Тож, дайте відповідь, куди звертатися людям, у випадку надзвичайних ситуацій, та проконтролюйте будь-ласка, щоб відділки працювали хоча б декілька годин на тиждень, як і зазначено у графіку. Невже, ми йдемо до Європи шляхом анархії?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #лист #Черкаси #Корольова #псих
Оголошення
live comments feed...