Сім’ї загиблих АТОвців перебирають квартирами

 Про це під час селекторної наради повідомив заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль.

  – У області діє низка обласних програм: “Турбота”, обласна комплексна програма медичної, соціальної, психологічної допомоги, програма пільгових кредитів для учасників АТО, яка налаштована на співфінансування із місцевих бюджетів, – говорить Віталій Коваль.

 Як розповів заступник директора департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Микола Шевчук, для придбання житла сім’ям загиблих учасників АТО та інвалідам І-ІІ групи з числа військовослужбовців державним бюджетом передбачено 300 млн. грн.

  У 2015 році області виділено субвенцію із державного бюджету у сумі 4 млн 265 тис. грн.

  – Станом на 1 листопада 2015 року у черзі на отримання житла перебувають 15 сімей, 10 з них – сім’ї загиблих, 5 – інваліди І-ІІ групи. Ще необхідно придбати 2 трикімнатні, 5 двокімнатних, 8 однокімнатних квартир. Наразі ж придбано 1 однокімнатну, 2 двокімнатні та 1 трикімнатну на суму 3 млн 25 тис грн. Вже укладено договір купівлі/продажу ще однієї двокімнатної квартири, чекаємо на чергове грудневе фінансування у розмірі 700 тис грн, – розповів Микола Шевчук.

Також Черкаська ОДА порушила клопотання перед Міністерством соціальної політики щодо додаткового виділення з державного бюджету 10 млн 345 тис. грн, аби забезпечити житлом усіх, хто перебуває в черзі.

  – Ми враховували саме письмову згоду членів сімей на придбання тієї чи іншої квартири. Спілкування із сім’ями не завжди досить просте. Постійно мені доповідають, щоб отримати письмову згоду мінімум 2-3 квартири доводиться перебирати, аби потім не було притензій до органів влади стосовно незадоволення якихось побутових потреб тієї чи іншої родини, – говорить заступник голови ОДА Віталій Коваль. 


Черкаська ОДА
ато Черкаси квартири ОДА
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі