• Головна
  • Бюджет розподілятиме громада (ВІДЕО)
18:38, 21 листопада 2015 р.

Бюджет розподілятиме громада (ВІДЕО)

  На це з міських коштів виділили 5 мільйонів гривень. Як їх розподілять – визначить громада.

  Міські департаменти обрали 39 пропозицій, які реально втілити наступного року. На сайті міськраді в рубриці "громадський бюджет" з першого грудня стартує он-лайн голосування за кращі ідеї впорядкування. Також проголосувати можна на першому поверсі міської ради.

  Роман Журня, голова координаційної ради громадського бюджету: "Основною причиною відхилення є те, що це дійсно не належить до повноважень міськради або її структурних підрозділів. Це або приватна власність, або земельні ділянки, які не в нашому підпорядкуванні. І друга причина – кошти, які значили автори перевищували ту межу, яка була зазначена".

  Тетяна Харенко, керівник проекту: "Найбільш такий гарний проект з розмальовування сходинок і будинків. Це справді дуже гарний проект. Будівництво тротуарів, запропоноване людьми, тротуар із напівколами. Багато поданих проектів щодо ремонту садків, майданчиків у дитячих садках".

  Наталія Джуган, директор департаменту фінансової політики ЧМР: "Це облаштування зелених майданчиків, це облаштування медичних закладів, паркових зон, тротуарів, спортивних майданчиків. Це проект на рік. І от ми в результаті 2016 року будемо мати конкретні проекти, які за пропозиціями громади будемо мати в м. Черкаси".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#онлайн #голосування #бюджет #Черкаси
Оголошення
live comments feed...