На Черкащині оголосили вироки розповсюджувачам сепаратизму

Вироком Придніпровського районного суду Черкаської області до кримінальної відповідальності притягнуто місцевого мешканця, який вів активну антиукраїнську пропаганду в соціальних мережах.

Зловмисник розповсюджував в Інтернеті матеріали з публічними закликами до насильницької зміни конституційного ладу, громадської непокори, а також розміщував повідомлення, фото-, відеоматеріали, «репости» сепаратистського характеру, які містять заклики спрямовані на зміну державного кордону України.

Наразі пропагандиста рішенням суду визнано винним у вчиненні злочину за ч. 1 ст. 110 Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до чотирьох років з іспитовим терміном один рік.

Набув чинності й вирок Ватутінського міського суду Черкаської області стосовно депутата Ватутінської міської ради, якого суд визнав винним у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України. Посадовець був активним учасником груп у російських соціальних мережах, де розповсюджував ідеї сепаратизму та пропагував насильницькі методи політичної боротьби. На сьогодні зловмисника засуджено до одного року позбавлення волі з іспитовим строком в один рік.

Впродовж року на Черкащині припинено функціонування більш ніж 140 Інтернет-сайтів антиукраїнського спрямування, які адмініструвалися з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Крім цього, з метою недопущення поширення недостовірної інформації щодо суспільно-політичної, економічної ситуації в Україні, стану проведення АТО, протиправних закликів до порушення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, організації масових заворушень та таких, що пропагують ідеали т.зв. «ДНР/ЛНР», вжитими Управлінням заходами обмежено доступ до 174 Інтернет-ресурсів.

Про все
Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі