• Головна
  • Поведінка водіїв маршруток на Черкащині (ВІДЕО)
10:00, 20 листопада 2015 р.

Поведінка водіїв маршруток на Черкащині (ВІДЕО)

  Уманський волонтер і громадський діяч Роман Похольчук став свідком цікавого ставлення водіїв маршруту №1 до своїх обов’язків. Під час виконання рейсу водій смалив цигарку, давав здачу, спілкувався з сусідом та навіть не давав квитки на проїзд.

- У автобусі стояла камера відеоспостереження, тож власники маршруту, очевидно, знають про поведінку їх працівників. Я записав це на відео.

 На мою думку, таке ставлення водіїв до перевезення пасажирів – це неприпустимо. Пасивне паління для пасажирів, серед яких і літні люди, і діти. Більше того, висока вірогідність ДТП. І щоб не було таких наслідків, час прибрати причину – монополію на перевезення.

 Тривалий час ключові маршрути в Умані обслуговує один перевізник. Практика показує – там, де монополія, там високі ціни та низька якість. А там, де конкуренція – ріст якості послуг та зменшення ціни. Тому моя особиста думка – з монополіями на перевезення пасажирів потрібно закінчувати.

 –  Тому, - каже Роман Похольчук,- звертаюся до Олександра Цебрія – якщо ваші передвиборні обіцянки щодо покращення життя уманчан справжні, то давайте почнемо з пасажирських перевезень…

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#водій #Умань #маршрутки
Оголошення
live comments feed...