У центрі Черкас працює квітковий ярмарок

  Утім, під час обговорення проекту цього документу між членами виконкому спалахнула словесна суперечка. Категорично проти дозволу на тамтешню торгівлю виступив член виконкому на громадських засадах Сергій Гончар. На його думку, подібні рішення призводять до стихійної торгівлі в місті й більше того – «крадуть громадський простір у жителів».

  – Через те, що ми дозволяємо торгувати там п’ятьом підприємцям, до них приходять ще 20 і задаються питанням: їм можна, а нам ні? Ситуація, яка склалася зі стихійними ринками в місті викликана саме такими рішеннями. На тому «п’ятачку» взагалі не повинна йти мова про торгівлю, – висловився він. – Через дозвіл на продаж квітів там зараз торгують білизною та різними продуктами харчування. Прибрати їх ні міліція, ніхто не може, бо в частини підприємців є дозвіл. Цим рішенням ми “крадемо” громадський просторів у жителів міста, погіршуємо його естетичний вигляд. Ці 5 робочих місць псують центральну частину міста…

  Натомість директор департаменту економічного розвитку та торгівлі Ірина Удод наголосила, що угоди, укладені між КП “Черкаські ринки” і підприємцями, стосується виключно продажу квітів. Тож із тим, на яких підставах поруч із ними працюють “стихійники” має розбиратися правоохоронне відомство та управління інспектування міськвиконкому.

  А от на думку представника виконкому на громадських засадах Романа Ганзевича, такий ринок можна було перемістити на вул. Благовісну. Нині там триває торгівля саджанцями. Зрештою, у результаті обговорення його учасники підтримали проект рішення без таких змін.

Черкаська міськрада
квіти Черкаси ярмарок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі