• Головна
  • У Черкасах відбудеться вечір швидких побачень
10:23, 18 листопада 2015 р.

У Черкасах відбудеться вечір швидких побачень

  Лише один день, 20 листопада о 17:00, студенти міста матимуть нагоду знайти свою другу половинку на “Швидких побаченнях” у Черкаському міському Палаці молоді.  

  Щоб взяти участь у Student Speed Dating необхідно на сторінці Черкаського міського Палацу молоді написати своє ім’я, вік та вказати номер телефону.

  Щасливчики, які оберуть одне одного, зможуть познайомитися ближче в одному із кафе міста.

спид дєйтинг черкаси

спид дєйтинг черкаси

Speed dating (англ. швидке побачення) бліц-знайомства, експрес-знайомства, служба знайомств, що побудована на основі швидких побачень.

Вперше вечірка в форматі speed-dating відбулася в 1998 році за ідею раввіна Якова Дево з Лос-Анджелесу в кафе «Pete's Cafe», яке розташоване в районі мільйонерів Беверлі-Хіллз. Людям надається можливість познайомитися з особами протилежної статі, відвідуючи 12 побачень протягом однієї години (5 хвилин кожне).

На вечірках знайомств Спіддейтинг є можливість познайомитись з десятьма людьми протилежної статі.

                10 чоловіків і 10 жінок збираються у затишному кафе, щоб поспілкуватися і знайти другу половинку. Леді сидять за столиками , а джентльмени через кожні 7 хвилин пересідають до нової співрозмовниці. Всі учасники відмічають свої симпатії у анкетах. Якщо симпатії співпадають, учасники отримують контакти один одного.

                Перші бліц-знайомства в Україні були організовані у Києві 15 жовтня 2011 року в кафе СепіяПаб. У наш час цей вид знайомств набуває все більшого розмаху.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спид дейтинг #Черкаси #швидкі побачення
Оголошення
live comments feed...