У Каневі перейменували 14 вулиць

На засідання сесії Канівської міської ради, яка  відбулась 17 листопада, було прийнято рішення щодо перейменування 14 топонімів, інформують у прес-службі Канівської міської ради.

Нові назви носитимуть такі вулиці: вулицю Воровського перейменовано на Торгову, вулицю Дорошенка на Гетьмана Михайла Дорошенка, вулицю Калініна на Якова Данилова, вулицю Кірова на Михайла Максимовича, вулицю Правди на Памфила Юркевича, вулицю Саммера на В’ячеслава Чорновола, вулицю Ткача на Святого Макарія Канівського, провулок Ткача на провулок Макарія Канівського, вулицю Урицького на Андрія Лівицького, вулицю Федоренка на Юрія Іллєнка, вулицю 70-річчя Великого Жовтня на Павла Гарячого, вулицю Леніна від площі Соборної до перехрестя з вулицею Енергетиків на Успенську, а решту вулиці Леніна до закінчення на вулицю Енергетиків.

Вулицю Свердлова  була виключено з проекту рішення в зв’язку з отриманою заявою від жителів вулиці Свердлова з проханням розглянути їхню пропозицію з перейменування у вулицю Королівську або іншу назву.

Тож згідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», рекомендацій Українського інституту національної пам’яті до числа вказаних вулиць відтепер підпадають під перейменування ще вулиці Островського та Гайдара. Після обговорення на комісії з питань перейменування вулиць та громадських слуханнях, нові назви затверджуватимуться розпорядженням міського голови.

Про все
Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі