• Головна
  • Черкаська школа не пройшла перевірку Держфінінспекції
17:05, 17 листопада 2015 р.

Черкаська школа не пройшла перевірку Держфінінспекції

Фахівці Держфінінспекції в Черкаській області виявили фінансові порушення, що призвели до втрати 452 тис грн, під час ревізії Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 33 ім. В.Симоненка Черкаської міської ради.

Про це «Новій Добі» повідомила прес-служба Держфінінспекції в Черкаській області.

Зокрема, бухгалтерська служба навчального закладу не дотримувалась законодавства, нараховуючи працівникам заробітну плату (зокрема зарплату на час відпустки) та єдиний соціальний внесок. Це призвело до зайвого витрачання 307 тис грн.

Окрім того, кошти, отримані як благодійні внески на охорону, посадові особи навчального закладу використовували на інші потреби, через що із порушенням витрачено 88 тис грн.

Також у школі переплатили 25 тис грн підрядникам, які завищили вартість та обсяги ремонтно-будівельних робіт.

За недотримання законодавства на посадових осіб навчального закладу складено 5 протоколів про адміністративне правопорушення.

Матеріали ревізії передано до Управління протидії злочинності у сфері економіки Управління МВС України в Черкаській області, а про її результати поінформовано Прокуратуру м. Черкаси і Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...