• Головна
  • До уваги платників – новації в отриманні електронного цифрового підпису
09:20, 17 листопада 2015 р.

До уваги платників – новації в отриманні електронного цифрового підпису

Державна податкова інспекція у м. Черкасах доводить до відома громадян, що з метою протидії шахрайству та захисту законних інтересів заявників, з 30 жовтня 2015 року внесено зміни у порядок отримання послуг електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Відтепер для отримання ЕЦП представництво юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, фізичних осіб та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, в Акредитованому центрі сертифікації ключів ІДД ДФС здійснюватиметься особисто або виключно на підставі довіреності, посвідченої нотаріально. Зазначена довіреність повинна бути оформлена на номерному бланку суворої звітності.

ДПІ у м. Черкасах звертає увагу на те, що у нотаріально посвідченій довіреності необхідно надати представнику відповідні повноваження для отримання послуг ЕЦП (подання до АЦСК ІДД ДФС реєстраційних документів заявника, вчинення необхідних реєстраційних дій, генерація особистих ключів заявника, блокування, поновлення та скасування посилених сертифікатів тощо). Якщо реєстраційні документи заявника (реєстраційна картка тощо) підписані безпосередньо представником, в довіреності повинно бути додатково обумовлено наділення представника повноваженнями укладати від імені заявника договір про надання послуг ЕЦП.

 Державна податкова інспекція у м. Черкасах нагадує, що отримати ключі електронного цифрового підпису платникам можна отримати за адресою: м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235, кабінети 108-109. Тел. для довідок 33-91-77.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЕЦП #ДПІ у Черкасах
Оголошення
live comments feed...