• Головна
  • Молодь Черкащини зможе дізнатися, як отримати гранти на втілення власних ідей
16:01, 16 листопада 2015 р.

Молодь Черкащини зможе дізнатися, як отримати гранти на втілення власних ідей

  24 листопада з 9.00 до 15.00 у малій сесійній залі Черкаської облдержадміністрації вперше відбудеться Форум громадських ініціатив «ГРАНТуємо зміни», основне завдання якого – допомогти молоді знайти міжнародних чи вітчизняних донорів для реалізації власних проектів. Проведення форуму стало можливим завдяки співпраці громадських організацій Черкащини та Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.

  Саме на цьому заході молоді та ініціативні жителі області дізнаються що таке міжнародна технічна допомога, як отримати гранти на втілення власних ідей, з якими труднощами стикалися та яких висот досягли їхні колеги в реалізації власних проектів, а головне – від міжнародних донорів довідаються, як же отримати фінансову підтримку для втілення своїх ініціатив. Крім того, зможуть ознайомитися з презентаціями міжнародних та українських фондів, а також органів місцевого самоврядування на тему «Підтримка громадянського суспільства: використовуй можливості!» за участі Фонду Богдана Гаврилишина, Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Києві, Фонду «Відродження» та інших донорських організацій. Після презентацій учасники матимуть змогу обговорити власні ідеї з однодумцями та волонтерами у форматі «Світового кафе».

  Як зауважив директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Роман Карманнік, цей захід є одним із проектів, включених до Плану реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на період 2015 – 2017 роки. Форум стане своєрідним майданчиком, де початківці зможуть кристалізувати ідеї та сформувати молоді команди, що у майбутньому значно збільшить потік проектів від громадських організацій та молоді до донорів.

−У нас чимало активної молоді, яка просто переповнена цікавими ідеями, однак поки що не знає, як їх можна втілити,відзначив Роман Карманнік.–Впевнений, що проведення такого форуму стане стартом для багатьох цікавих проектів.

Нині організатори форуму працюють над запрошенням з міжнародними донорами й обирають з-поміж місцевих прикладів реалізації проектів найцікавіші та найпоказовіші. Одним з таких можна вважати черкаський центр підприємництва та соціальних ініціатив «TalentHub». Його засновник Володимир Дибенко розповів, що у подальшому центр буде розширюватися та стане місцем, де черкащани матимуть змогу зреалізувати свої соціальні, екологічні чи комерційні проекти.

− Ми отримали площі на Тютюновій фабриці, а це близько тисячі метрів. Зараз робимо в приміщенні ремонт і вже через два-три місяці громадські організації там зможуть реалізовувати свої соціальні проекти,зазначив Володимир Дибенко. – У подальшому всі бажаючі жителі області зможуть працювати тут над своїми проектами.

  Відкриватиме форум Ярмарок проектів неурядових організацій. На ньому учасники зможуть презентувати свої проекти форумчанам, залучити до співпраці волонтерів, а також почути про можливості фінансування їхніх ідей від запрошених донорських організацій. Зареєструватися для участі в форумі та проголосувати за теми «Світового кафе» можна тут .

  Усі питання щодо участі в Ярмарку та включення матеріалів до презентації можна з’ясувати у Маргарити Гуськової за телефоном 063-53-783-73 або [email protected] .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#молодь #грант #Черкаси
Оголошення
live comments feed...