• Головна
  • У черкаському повітрі зафіксували суттєве перевищення аміаку і діоксиду азоту
09:16, 16 листопада 2015 р.

У черкаському повітрі зафіксували суттєве перевищення аміаку і діоксиду азоту

За результатами спостереження гідрометеослужби в місті Черкаси отримані показники свідчать про забруднення атмосфери в центрі міста аміаком і діоксидом азоту в концентраціях, що перевищують гранично-допустиму норму в 1,3 та 1,5 рази, відповідно, інформують у прес-службі гідрометеослужби в місті Черкаси.

В Дніпровському мікрорайоні середньомісячні концентрації аміаку та діоксиду азоту були на рівні 1,3 гранично-допустимої норми, а середньомісячні концентрації формальдегіду – на рівні 1,7 ГДН. Причиною такого забруднення є викиди підприємств та автотранспорту.

В Південно–західному мікрорайоні міста атмосферне повітря було чистішим, так як концентрації аміаку та діоксиду азоту не перевищували ГДН.

Якість повітря у місті контролюється гідрометеослужбою в Південно–західному мікрорайоні по вул. Конєва, в центрі міста по вул. Кірова та у Дніпровському мікрорайоні – по вул. Ватутіна.

Гідрометслужба рекомендувала громадянам з маленькими дітьми не затримуватись на тротуарах вулиць, переповнених транспортом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...