• Головна
  • Заборгованість на черкаських підприємствах знизилась
15:43, 14 листопада 2015 р.

Заборгованість на черкаських підприємствах знизилась

 Стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах області обговорили на засіданні тимчасової комісії обласної державної адміністрації.

– Протягом останнього місяця цього року в області спостерігалась позитивна тенденція щодо зменшення заборгованості із виплати заробітної плати,– відкриваючи засідання, зауважив заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Віталій Коваль. –Порівняно з початком жовтня цього року її зменшено на 4,4 млн грн., тобто більш ніж на 14 %. У цілому ж з початку 2015 року на комісії заслухали 343 керівники підприємств-боржників і, як результат, погашено понад 15 млн грн. боргу.

 Цього разу засідання комісії було присвячене виключно стану справ на підприємствах-банкрутах області, адже саме на ці підприємства  припадає більше половини загальної суми боргу (13,5 млн грн.)

 За словами Сергія Пшеничного, ліквідатора ПАТ «Старобабанський гранітний кар’єр», є проблема з пошуками потенційного інвестора, адже завод потребує капітальних вкладень. Зараз майно підприємства знаходиться в заставі у кредитора.

 Покращилась ситуація на ДП «Машинобудівний завод «Оризон» – ТОВ «Концепт ua» має намір придбати підприємство й виплатити існуючу заборгованість з заробітної плати та до Пенсійного фонду. Наразі виділені кошти для оформлення технічної документації заводу.

 Заробітна плата в повному обсязі виплачена працівникам ТОВ «ВІГ Жашківський цукровий завод», адже майно підприємства у жовтні цього року продане з аукціону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підприємницька діяльність #зар.плати #Черкаси
Оголошення
live comments feed...