• Головна
  • “Черкасиводоканал” розшиюється
17:07, 13 листопада 2015 р.

“Черкасиводоканал” розшиюється

 Віднині отримати технічні умови, замовити будівництво чи ремонт приватних мереж, розроблення проектів, їх погодження та багато інших послуг, які надає “Черкасиводоканал”, стане просто. Усім цим займеться новий структурний підрозділ “Водоканалу” із 17 листопада.

– Ми давно хотіли зробити зручним для споживача відвідування нашого підприємства, щоб людина, яка хоче замовити ту чи іншу послугу у “Водоканалу” не поневірялася усіма потрібними їй підрозділами, а вирішувала свої питання швидко і лише з одним загальним відділом. – розповідає директор “Черкасиводоканалу” Сергій Овчаренко. – Це звичайна європейська практика, коли клієнт звертається до “загального вікна” і там може замовити будь-яку відповідну послугу, проконсультуватися тощо. Відтепер так буде і у нас.

  Як пояснює начальник загального відділу “Водоканалу” Алла Грохольська, загальний відділ має стати проміжною ланкою між усіма підрозділами комунального підприємства та споживачем.

 – У цьому підрозділі ми об’єднали надання усіх додаткових послуг широкого спектру, якими займається “Водоканал”, окрім централізованого водопостачання та водовідведення, – наголошує Алла Грохольська. – Це – покращення якості роботи зі своїм споживачем. Загальний відділ “бере на себе” усі кроки щодо вирішення будь-якого питання споживача.

Загальний відділ розпочинає свою роботу вже цього вівторка. Для зручності клієнтів відділ знаходиться на першому поверсі підприємства.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#водоканал #Черкаси #оновлення
Оголошення
live comments feed...