• Головна
  • Черкащани – серед кращих раціоналізаторів Одеської залізниці
11:16, 13 листопада 2015 р.

Черкащани – серед кращих раціоналізаторів Одеської залізниці

Розглянувши подання служб, організаційний комітет Одеської залізниці визнав переможців у 8 номінаціях. Звання "Кращий раціоналізатор залізниці" у 2015 році присвоєно 4 працівникам, від яких надійшло понад 20 рацпропозицій.

Звання "Кращий організатор з розвитку та створення умов з впровадження бережливого виробництва та технічної творчості на залізниці" заслужили 2 працівника магістралі, які надали 15 рацпропозицій з загальним економічним ефектом майже 74 тис. грн.

Кращими технічними рішеннями з підвищення надійності транспортних засобів комісією було обрано роботи: "Пристосування для перевірки діодів (вентилів) на внутрішній обрив або пробій "p-n" переходу" інженера-конструктора локомотивного депо ім. Т. Шевченка Рибакова І. В., а також "Конструктор для виготовлення поводків випускних клапанів запасних резервуарів дизель-поїздів Д1" майстра цеху з ремонту Підгородецького С. М. і слюсаря Доробалова О. В. моторвагонного депо Христинівка.

Усі переможці отримали привітання та грошові винагороди за новаторський підхід в професійній діяльності, інформує прес-центр Одеської залізниці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#переможчі #Черкащани #Одеська залізниця
Оголошення
live comments feed...