Екстрасенси розслідують вбивство черкаської співачки

 Молода дівчина Наталя з Черкас приїхала підкорювати Москву і за короткий термін досягла неймовірного успіху. Але яку ціну заплатила Наталія за численну армію шанувальників? І чому до кінця свого життя жінка втратила абсолютно всі?

 Розслідувати обставини її смерті взялися учасники програми Битва екстрасенсів 15 сезон (шостий випуск) на телекналі СТБ.

 1 червня 2015 року 41-річну Наталку знайшли мертвою в гаражному кооперативі Луганська. У середині 90-х пісні Лагоди були на верхівках всіх музичних чартів. Їй було всього 20, коли вона вирішила залишити маленького сина Дмитра у батьків і переїхати до Москви. Всього через кілька років ім’я Наталії Лагоди прогриміло на всю країну, а її кліпи стали транслюватися на всіх музичних каналах. Але раптово співачка зникла з усіх теле – та радіоефірів. Про неї знову заговорили тільки через 15 років після її смерті.

 На Битву екстрасенсів приїхав чоловік співачки Віталій, з яким вона прожила свої останні роки, батько Наталії Василь Лагода і її сестра Ірина Білоус. Також вперше погодився дати інтерв’ю журналістам її брат Сергій. Останні 10 років родичі Наталії практично не спілкувалися – родина не схвалювала її шлюб з Віталієм.

Гарного життя співачка шукала у російській столиці. У Москві Наталя працювала стриптизеркою в нічному клубі. Там вона познайомилася з його власником Олександром Кармановим і саме він здійснив її мрію і зробив дівчину знаменитою.

На жаль, родичі Наталії та її другий чоловік, поряд з яким вона і померла не намагалися розтлумачити чому вона пішла з життя, їм було потрібно дещо інше. Протягом всієї програми ми слідкуємо за поведінкою сім’ї Наталії Лагоди – яка дізнавшись, що її чоловік Віталій також приїхав на зйомку, готова була побити чоловіка, вимагаючи гроші за продану в Москві квартиру Наталії.


СТБ
СТБ Черкаси Наталі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі