• Головна
  • Черкаський професійний ліцей вшанував пам'ять загиблого героя (ФОТО)
12:10, 12 листопада 2015 р.

Черкаський професійний ліцей вшанував пам'ять загиблого героя (ФОТО)

 Одинадцятого листопада в Державному навчальному «Черкаський професійний ліцей» відбулася церемонія відкриття меморіальної дошки на честь випускника ліцею Володимира Самишкіна.

 Володимир був ще дуже молодим, йому не виповнилося й 22-х років… Здавалося б, попереду все життя, він багато встигне, але в нашу країну прийшла біда, і юнак не зміг залишитися осторонь.

 Про роки навчання в ліцеї свого учня, який здійснив найважливіший подвиг свого життя – захищав Україну від ворога, розповіла присутнім класний керівник Вікторія Грон. Народився Володимир Самишкін 12 жовтня 1992 року в м. Ашхабаді (Туркменістан). У 2005-му  родина переїхала в с. Молодецьке Маньківського району. А 2008 року сім’ю спіткало велике горе – померла мама і хлопець залишився сиротою під опікою старшої сестри. В 2009 році він вступив на навчання до Черкаського професійного ліцею і здобув професію автослюсаря та водія автотранспортних засобів категорії С.

 У 2012 році, по завершенню навчання,  Володимир Самишкін  вступив на контрактну службу у 25 Дніпровську окрему повітряно-десантну бригаду Збройних Сил України. З початком бойових дій на Сході України Володимир опинився на передовій. Обірвалося життя юнака 31 липня 2014 року при спробі штурму міста Шахтарськ Донецької області. За проявлений героїзм його нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Похований у м. Дніпропетровську.

 Присутні на церемонії  заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Коваль В.В., в.о директора департаменту освіти і науки Черкаської ОДА Сімушіна О.І., начальник відділу вищої, професійно-технічної освіти Ткаченко В.І. та заступник командира Черкаського автомобільного батальйону полковник Бондаренко О.П., адміністрація  ліцею,  викладачі та учні, а також ветерани АТО, вшанували хвилиною мовчання пам’ять Володимира Самишкіна, а також Миколи Калашника і Павла Антоненка, колишніх учнів Черкаського професійного ліцею, які загинули на Сході, захищаючи територіальну цілісність і незалежність України.

- Загибель такої молодої людини – страшне горе для  рідних і близьких. Та Володимир загинув, захищаючи всіх нас, – сказав у своєму зверненні до учнів  директор ліцею Юрій Куліш. –  І тому потрібно пам’ятати, що патріотизм – це не тільки готовність захищати рідну землю зі зброєю в руках, а й старанність у навчанні, професійна конкурентоспроможність і повсякденна праця.

 Відкрили меморіальну дошку герою заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль та краща учениця ліцею Дарія Кодь.

 На завершення церемонії присутні вшанували пам’ять Володимира Самишкіна, запаливши свічки, та поклавши квіти до меморіальної дошки на його честь. Відтепер і нинішньому поколінню учнів, і всім наступним буде відомо: тут навчався герой, який віддав життя за Україну.

Черкаський професійний ліцей вшанував пам'ять загиблого героя (ФОТО) (фото) - фото 1

Черкаський професійний ліцей вшанував пам'ять загиблого героя (ФОТО) (фото) - фото 2

Черкаський професійний ліцей вшанував пам'ять загиблого героя (ФОТО) (фото) - фото 3

Черкаський професійний ліцей вшанував пам'ять загиблого героя (ФОТО) (фото) - фото 4

Черкаський професійний ліцей вшанував пам'ять загиблого героя (ФОТО) (фото) - фото 5

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаський професійний ліцей #Черкаси #вшанування героїв #ато #дошка пам'яті
Оголошення
live comments feed...