• Головна
  • Актори Київського театру допомагають відновленню черкаського
09:30, 12 листопада 2015 р.

Актори Київського театру допомагають відновленню черкаського

- Збір від показу вистави склав 120 тис грн. Але після всіх виплат і податків лишилось 75 тис грн. Ми вже відправили лист із мокрою печаткою керівництву театру. Залишились погоджувальні моменти бухгалтерії. Кошти з дня на день отримаємо, - повідомив відсторонений від виконання обов’язків директора Драмтеатру Володимир Осипов.

Голова правління благодійної організації «Благодійний фонд «Черкаський театр» наголосив, що кошти накопичуватимуть.

- Серед головних сьогоднішніх пріоритетів – дах над головою. Як один із варіантів, куди підуть кошти, розглядаємо придбання транспорту. Наш ЛАЗ, цей монстр, якому вже 25 років, зжирає 45 л пального на 100 км. Автобус до того ж, не відповідає реальній кількості людей, задіяних у виставі, - зазначив голова «Благодійного фонду «Черкаський театр» Олександр Гуменний.

Але скільки доведеться ще поставити вистав і скільки часу пройде, перш ніж зберуть необхідні 1,5 – 2 млн грн. для купівлі автобуса, невідомо.

За словами Олександра Гуменного, сьогодні на рахунку фонду допомоги Черкаському обласному академічному українському музично-драматичному театру імені Т.Г. Шевченка є 15400 грн. Останні кошти прийшли з Одеси.

За словами художника з костюмів Черкаського театру Наталки Ридванецької, кошти перераховують із різних куточків. Так, черкащанка, яка нині проживає в Китаї, надіслала кошти, є надходження з Німеччини й навіть із

За словами Володимира Осипова, за рахунок фестивалю «Сцена людства» багато театрів, його постійних учасників, знають про проблему Драмтеатру.

- Постановка благодійної вистави також є в планах театру Франка.

Усі небайдужу до долі театру можуть внести свою посильну допомогу й підтримати театр, - сказав Володимир Осипов.

Гривневі банківські реквізити фонду:

Отримувач: Благодійна організація «Благодійний фонд «Черкаський театр»

Код ЄДРПОУ: 39938661

Рахунок отримувача: № 26003287821

Банк отримувача: АБ «УКРГАЗБАНК»

МФО: 320478

Наші черкаські театрали також працюють, щоб відновити культурну пам'ятку, та вистави проходять у інших приміщеннях, слідкуйте за афішою!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#драмтеатр #Черкаси #Київ #75 тис. грн
Оголошення
live comments feed...