• Головна
  • Очікування маршрутки для черкасців стало випробуванням (ВІДЕО)
08:46, 10 листопада 2015 р.

Очікування маршрутки для черкасців стало випробуванням (ВІДЕО)

Мокрі та змерзлі. Жителі Митниці стали заручниками погоди. Стару зупинку там зруйнували кілька років тому. А от нову – так і не поставили. Очікування маршрутки для черкасців стало випробуванням. 
 
За дощу – мокли, за негоди – мерзли. Це про митничан біля річкового порту. Там кілька років тому, через будівничі роботи, прибрали постійну зупинку. Нову ж поставити – у влади руки не дійшли. Через що, жаліється Надія, найбільше страждають люди похилого віку. 
 
Надія, жителька м. Черкаси: "Це був жах. Сісти нема де, люди, які не можуть постоять, мостили собі на парапеті дощички, сідали і чекали тролейбуса чи маршрутку"
 
Через роки мук митничани дочекалися благ. По Героїв Сталінграда майструють каркас сучасної зупинки. Роботи ще на етапі зведення, але люди вже дивуються та радіють.
 
Галина,  жителька м. Черкаси: "Тут побудувати чи хлібний кіоск, щоб красиво було. Було б гарно"
 
Ігор Трубенко, житель м. Черкаси: "Ставлення було таке: знак повісили "зупинка". А самої зупинки не було. Зробимо поки що нормальну зупинку, щоб люди могли від вітру стати, або від дощу. Ще залишилось невирішене питання переходу. І ще кращим чином ліхтарі повісимо"
 
Біля Андріївського храму люди теж очікували маршрутку без прихистку. Тут багато прихожан, кажуть місцеві, особливо на свята. Але зупинки, переповідають, не було. Хоч в архітектурному плані міста вона передбачена. 
 
Ніоніла, жителька м. Черкаси: "Нам нужно, чтобы ближе пройти. У нас ноги слабые. И вот как подъехать?"
 
Натепер тут підлогу виклали плиткою, поставили каркас. Навкруги розрівняли доріжку, говорить ініціатор проекту.
 
Ірина Брик, ініціатор ремонтних робіт: "Майже зроблена, вона в процесі і роботи дороблюються. Тут ще немає лавочки. І немає вітрового скла, який захищатиме від вітру при несприятливих умовах. Це специфічне скло, ми його замовили, але трохи нас затримують із цим"
 
Завершити роботи на обох зупинках мають до кінця тижня. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...