• Головна
  • Що знають Черкаси про День української писемності та мови? (ВІДЕО)
08:28, 10 листопада 2015 р.

Що знають Черкаси про День української писемності та мови? (ВІДЕО)

Свято української писемності та мови було встановлене указом президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія, першого українського історика, видатного письменника та мислителя, ченця Києво-Печерської лаври. Відповідну постанову прийняла Верховна Рада України.

 З нагоди свята також відбувся Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. "Всеукраїнський радіодиктант національної єдності уже п'ятнадцятий рік поспіль збирає тисячі українців, як в Україні, так і за кордоном, демонструючи солідарність тих, хто любить і шанує рідне слово і мову", - повідомили у прес-службі Мінкультури.

Цьогорічний радіодиктант мав на меті також встановлення радіомостів із українцями у Австралії, Китаї, Польщі, Росії та Португалії.

Учасники радіодиктанту можуть перевірити себе, надіславши текст на адресу Українського радіо (01001, Київ-1, вул. Хрещатик 26) упродовж двох днів. Диктант можна перевірити й самостійно, коли він з'явиться на сайті.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#день писемності #Черкаси #радіодиктант
Оголошення
live comments feed...