• Головна
  • Черкащан інформуватимуть про всі заплановані рубки дерев в області
09:25, 9 листопада 2015 р.

Черкащан інформуватимуть про всі заплановані рубки дерев в області

Голова Громадської ради, голова Черкаської обласної організації «Екосвіт» Людмила Ткаченко ініціювала обговорення та активне реагування громадськості на ряд важливих питань.

Перше питання, яке розглянули на засіданні – контроль громадськості за законністю проведення рубок в зелених та лісових насадженнях. Активно обговорили факт незаконної вирубки двох десятків дубів, що росли в зеленій зоні міста Черкаси, навпроти дитячого садочка №74 біля Першої міської лікарні. Було ухвалене рішення підготувати з цього приводу колективне звернення до обласної та Генеральної прокуратури України та контролювати хід цієї справи.

Голова обласної організації Товариства лісівників України Василь Горда повідомив про те, що найближчим часом на офіційному веб-сайті Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства «Ліси Черкащини» буде розміщена інформація про всі заплановані рубки, які здійснюватимуться лісовими господарствами області. Ці інформативні дані постійно поновлюватимуться, що дасть змогу громадськості контролювати процес проведення рубок та перевіряти їх законність.

Про основні положення Концепції реформування лісового господарства, обговорення якої зараз відбувається на всіх рівнях, повідомив начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко. Стурбованість з приводу того, що реформування та розподіл функцій в лісогосподарстві можуть мати негативні наслідки для області в цілому, висловили усі присутні на засіданні.

Серед інших питань, які були порушені на засіданні, – проведення громадських експертиз, популяризація в ЗМІ діяльності з охорони та збереження лісів, можливість функціонування служби громадських інспекторів.

– Є багато громадських активістів, які мають бажання долучатися до роботи нашої Громадської ради, – наголосила Людмила Ткаченко. – Ми працюємо відкрито та прозоро. Тому запрошуємо всіх активних та ініціативних до конструктивної співпраці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ліси #вирубка #попередження #Черкаси #область
Оголошення
live comments feed...