• Головна
  • Де можна купить ром киев в Черкасах?
Реклама
13:01, 29 жовтня 2015 р.

Де можна купить ром киев в Черкасах?

Реклама

Ром можна сміливо зараховувати до алкогольних напоїв, які пишаються цікавою історією і по праву вважаються найбільш романтичними. Ром був породжений епохою Великих географічних відкриттів і наступних потім великих колоніальних збройних конфліктів між іспанськими, британськими та французькими завойовниками-колонізаторами. На островах у Карибському морі напій здобув шалену популярність серед авантюристів і шукачів пригод всіх мастей: піратів і шукачів скарбів, флібустьєрів і каперів. Ром і донині серед шанувальників елітних алкогольних напоїв вважається випивкою, гідною «справжніх чоловіків». Щоб стати володарем елітного алкоголю в Черкасах, потрібно лише написати в пошуковому рядку три слова: купить ром киев.

Що стосується назви «ром», то існує кілька версій. Деякі лінгвісти стверджують, що «rum» являє собою не що інше, як закінчення слова «saccarum» («цукровий очерет» на латині). Згідно з іншою версією «rum» - це перші три літери слова «rumballion» («бійка» або «великий шум»). Серед інших варіантів - походження від французького терміна «arome» (аромат) або від голландського «rummers» (так моряки називали великі келихи для спиртних напоїв). В якості батьківщини назви «ром» частіше за інших називають острів Барбадос у Карибському морі з групи Малих Антильських островів. У цій англійської колонії завжди були великі плантації цукрової тростини, тому Барбадос був провідним виробником цукру. Прийнято вважати, що назва «ром» вперше згадується в 1657 році в описі Антильських островів французькими місіонерами.

Там же, на очеретяних плантаціях о.Барбадосу вперше отримали ром шляхом перегонки очеретяної патоки що заграла. Раби, що працюють на плантаціях, помітили, що побічний продукт цукрового виробництва - патока, зброджуючи, виділяє алкоголь. Сьогодні ж жителі міста Черкаси в спеціалізованій інтернет-компанії з продажу елітного алкоголю Еліт Алко на http://elit-alco.com.ua/catalog/shampanskoe можуть не тільки купити справжній віскі, коньяк або ром, але також джин, бренді або колекційне шампанське!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...