Юрій Ткаченко попросив не перетворювати виборчий процес на шоу

Лідери «Партії ветеранів Афганістану», «Партії вільних демократів», ВО «Черкащани», «Самопомочі» й «УКРОПу», а також голова міської ТВК подякували обласному керманичу за забезпечення законності під час виборів і швидке реагування на порушення. Водночас наголосили: вимагають публічного розслідування можливих фальсифікацій під час встановлення результатів виборів.

– Це справді були складні вибори, – говорить Юрій Ткаченко. – І мова йде не лише про нове законодавство. Ми мали загрозу зриву виборів у Черкасах. То з комісією були проблеми, то із друкуванням бюлетенів. Однак разом із правоохоронцями, ЦВК ми забезпечили проведення виборів. Бо моя позиція принципова: право черкащан обирати та бути обраними має бути реалізоване. Тепер наше спільне завдання (і я дякую черкаським політикам за розуміння цього) – захистити волевиявлення черкащан. Ми мали конфлікт зі встановленням результатів голосування до обласної ради. Однак завдяки Центрвиборчкому його вичерпали. Я дякую активістам, які погодилися конструктивно вирішувати цей конфлікт, і свідомим членам ОВК.

         Водночас очільник області каже: не бачить підстав для перерахунку голосів на виборах до міської ради, як це було з обласною. Його підтримують і решта присутніх політиків, а також керівник відповідної комісії. Мовляв, політичні сили вже погодилися з результатом. Він збігся із паралельними підрахунками голосів штабів. На перерахунку, нагадаємо, від учора наполягає № 1 у списку до міської ради від БПП «Солідарність» Олександр Радуцький.

         – Треба вміти гідно програвати й поважати вибір черкащан, – зауважує голова Черкаської ОДА. – Учора Радуцький заявив, що я – фальсифікатор, щось йому давав і до чогось змушував. Це все – відверта брехня. І такі заяви ганьблять його не лише як політика, а навіть як чоловіка. Життя на виборах не завершується. Не треба робити зараз шоу. На часі – робота над розвитком як міста, так і області в цілому.

Press Info
вибори Ткаченко ОДА
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі