• Головна
  • У Черкаському гуманітарно-правовому ліцеї відбувся День факультету іноземних мов
18:02, 4 листопада 2015 р.

У Черкаському гуманітарно-правовому ліцеї відбувся День факультету іноземних мов

Черкаський гуманітарно-правовий ліцей живе яскравим радісним життям. Діти тут не лише здобувають високі знання, а й беруть участь у різних виховних заходах.Так, 29 жовтня у закладі відбувся День факультету іноземних мов. Нестримні емоції, дух боротьби та смак перемоги – все це переповнювало актову залу ліцею. Учням довелось докласти багато зусиль, щоб взяти участь у конкурсі.
Кожна група презентувала окремий американський штат, знайомилась із його культурною, економічною та соціальною сферою, представляла пісню обраного регіону, танок, кулінарну страву, знайомилась із діалектом, озвучувала фільм, інсценувала уривок із літературного твору. Крім того, учні змагались у брейн-рингу, брали участь у конкурсах з німецької і французької мов, робили літературний переклад твору. І все це з натхненням, ентузіазмом і позитивом.
Перемогу одержали учні IV-Б курсу (11 кл), які проявили себе як найактивніша, згуртована, підготовлена команда. А їхня травестія з «Мадагаскаром» задала святковий настрій. Також пісня «New York» у виконанні Маргарити Лянної була представлена досить креативно, що одразу привернуло увагу журі. Неможливо не згадати і Георгія Арзіманова у ролі Джека Горобця. Цей образ викликав бурхливі позитивні емоції і надовго запам’ятався глядачам.
Друге місце посіла команда І-Б курсу (8 кл.), яка представляла Аляску. Але замість того, щоб передати нам північний холод, ця команда постійно зігрівала нас теплом дружби, одностайності й особливо відзначилася у конкурсі «Озвучування фільму».
На третьому місці - команда ІІІ-А курсу (10 кл.), яка віднесла нас у 18 ст. і познайомила з особливостями культурного життя штату Массачусетс. А також  здивувала смачними мафінами з молоком.
Вибух креативу відбувся під час виступу IV-А курсу (11 кл.). нестандартне інсценування, найсмачніший пиріг, запальний танок – все це справило незабутнє враження про Техас – штат, який презентувала команда. Номінацію «Неймовірний ефект» учні отримали за найяскравіший танцювальний номер.
ІІІ-Б курс (10 кл.) здивував журі чудовими візитками і отримав номінацію «Надзвичайний внесок».
ІІ-А курс (9 кл.) відрізнявся нестандартним підходом до випуску тематичної стіннівки і вразив танцювальним номером, за що й здобув номінацію «Чудова розважальна програма».
Учні ІІ-Б курсу (9 кл.) відрізнялись надзвичайно святковим настроєм, який постійно створював Ілля Фіцайло, зачудували публіку оригінальною презентацією кулінарної страви, тому й номінували їх у «Чудовій презентації страви».
Команда І-А (8 кл.) вражала своєю масовістю, костюмами, декораціями та акторською грою. Завдяки презентації штату Флорида, в холодні осінні дні ми відчули себе туристами Майамі.
 
Про це повідомили в департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #ГПЛ #день факультета #англійська мова
Оголошення
live comments feed...