• Головна
  • У МакДональдз стартувала благодійна програма «Долонька Щастя»
Новини компаній
11:45, 4 листопада 2015 р.

У МакДональдз стартувала благодійна програма «Долонька Щастя»

Новини компаній

листопада 2015 року у закладах МакДональдз в Україні розпочалась 14-та щорічна благодійна програма «Долонька Щастя». Зібрані кошти будуть спрямовані на придбання сучасної наркозно-дихальної станції для дитячої кардіохірургії Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова.

Програма «Долонька Щастя» триватиме у закладах мережі впродовж місяця з 1 по 30 листопада. Долучитися до збору коштів та допомогти дітям можна одразу кількома способами:

1.    Придбати у закладах МакДональдз акційний сувенір - спеціальні листівки-«долоньки», магніти та дитячу книгу «Книга баванок або історії чарівного Тойто».

2.    Зробити онлайн внесок;

3.    Придбати будь-яку продукцію у МакДональдз за допомогою картки MasterCard®. У листопаді 1 гривня з кожного замовлення, зробленого у закладах МакДональдз та сплаченого карткою MasterCard®, буде перерахована на благодійність.

МакДональдз 4

МакДональдз 4

У процесі вибору обладнання, яке буде придбане в результаті проведення програми, компанія консультувалась з фахівцями та експертами у медичній галузі. Вони підтвердили, що придбання сучасної наркозно-дихальної станції є вкрай важливим як для роботи Інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова, так і для розвитку української дитячої кардіохірургії загалом. Зокрема, Сергій Сіромаха, головний лікар національного Інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова, повідомив: «Наразі в інституті ми використовуємо морально-застарілий наркозний апарат, який вже давно вичерпав свої ресурси. Нова наркозно-дихальна станція зможе допомагати тисячам дітей, адже завдяки їй ми зможемо робити складні операції навіть недоношеним немовлятам».

МакДональдз 2

МакДональдз 2

Для компанії МакДональдз важливим є системний підхід до здійснення благодійної діяльності.  «За роки проведення благодійної програми нам разом із відвідувачами вдалося спрямувати майже 23,5 млн. грн для допомоги більш ніж 50 дитячим лікарням. Ми впевнені, що лише системний підхід до благодійності може кардинально змінити ситуацію на краще. Саме тому вже 14 років поспіль ми допомагаємо дитячим лікарням сучасним медичним обладнанням, яке щодня допомагає лікарям ще краще та ефективніше лікувати та рятувати дітей», – прокоментував генеральний директор МакДональдз в Україні Гжегож Хмелярський.

Нагадаємо, що благодійна програма «Долонька Щастя» має на меті як допомогу дитячим медичним закладам, так і розвиток культури індивідуальної благодійності в Україні.

У 2015 році благодійна програма отримала назву «Долонька Щастя». До цього програма була відома під назвою «День Щастя».

МакДональдз 3

МакДональдз 3

Інформація про щоденний збір коштів та підсумкова сума будуть оприлюднені на сторінці програми «Долонька Щастя» (http://mcdonalds.ua).

Партнерами програми цього року виступили платіжна система MasterCard®, АТ Ощадбанк, видавництво «Глоубері Букс».

У фонд програми «Долонька Щастя» будуть спрямовані кошти від продажу акційних сувенірів за винятком ПДВ та собівартості.

Детальніше про благодійну програму «Долонька Щастя» на http://mcdonalds.ua.

МакДональдз 1

МакДональдз 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Макдональдз #Долонька щастя
Оголошення
live comments feed...