• Головна
  • Активісти черкаських партій готують акцію протесту проти фальсифікації підсумків виборів
12:03, 4 листопада 2015 р.

Активісти черкаських партій готують акцію протесту проти фальсифікації підсумків виборів

“Ми публічно попереджали про цей намір влади ще тиждень тому, закликали членів комісій не йти на порушення закону, а чиновників – не накручувати і так вибухову ситуацію в області до абсурду. Однак, напевне, страх не виконати вказівку із Адміністрації Президента був сильнішим, ніж опинитись на вістрі народного гніву, – так відреагував на брутальну фальсифікацію результатів виборів до Черкаської обласної ради голова обласного осередку “Відродження”, народний депутат VII скликання Леонід Даценко. – Тепер всі здорові демократичні сили, незалежно від особистісних симпатій – антипатій, мають об’єднатися і відстояти волевиявлення народу, це принципові речі. Бо внутрішній ворог, який обдурює, зневірює, розсварює, – набагато страшніший. Він руйнує самі підвалини української держави, за яку ми всі боролись останні 25 років, і за яку тільки за останній рік на Майдані і на Східному фронті полягли тисячі українців”.

“Влада сьогодні вночі разом із черкаською обласною ТВК, в стилі регіоналів, в тупу сфальсифікувала волевиявлення людей. За протоколами, що я маю з районних ТВК, “Опозиційний блок” набирав 3,9 %, а сьогодні вночі вони “подолали” дивним чином 5%-ий бар’єр. Після сьогоднішньої ночі не проходять УКРОПівці Руслан Зоря, Андрій Сегеда і афганці. “Опозиційному блоку” намалювали 6 депутатів. Все інше від не пройдених дісталось “Солідарності” і вони тепер мають 24 депутати. В “Свободи” вкрали 1 депутата. Адміністрація ніпричому? Що скажуть із цього приводу Юрій Ткаченко, Юрій Сас, Владислав Пустовар?! А що скажете ви Анатолій Бондаренко, Микола Булатецький, Сергій Тищенко, ви за регіоналів, ви за фальсифікації, бо ваші члени голосували за цей підсумок?” – написав Куча на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук”.

“У “Батьківщини” вкрали 880 голосів. Якщо влада таким займається, – ми готові її виносить”, – у коментарі “Дзвону” заявив лідер Черкаської обласної організації ВО “Батьківщина” Анатолій Бондаренко.

Як повідомив “Дзвону” лідер “УКРОПу” Руслан Зоря, в даний момент лідери кількох партій обговорюють план дій на найближчі години.

Нагадаємо, сьогодні уночі членів Черкаської обласної територіальної комісії терміново зібрали на засідання, на якому проголосили підсумковий протокол. Проголошений протокол різко відрізняється від результатів паралельного підрахунку голосів за копіями протоколів з мокрими печатками з ДВК та ТВК, які зібрали та підсумували кілька політичних сил.

За “уточненими” результатами, “УКРОП” – партія гонимого президентом Геннадія Корбана – зовсім не долає 5% бар’єру, хоч до “ночі демократії” ця політсила набирала 6,49% голосів. Також “зарізали” партію Афганців, яка долала 5% бар’єр. Украли голоси також у “Свободи”, якій раніше нараховували 6,86%, незначно відкусили у “Відродження” та інших політичних партій. Натомість в обласну раду протягнули “Опозиційний блок”, який по факту набирав трохи більше 3%, і значно домалювали результати “Солідарності”, що згідно із новими даними матиме вже не 18 депутатів, а 24.

Також уранці відбувся обшук у одного із активістів Народної ради Чигиринського району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#активісти #шахрайство #фальсифікація #акція протесту
Оголошення
live comments feed...