• Головна
  • Що думають діячі культури та активісти про вибори у Черкасах? (ВІДЕО)
11:23, 3 листопада 2015 р.

Що думають діячі культури та активісти про вибори у Черкасах? (ВІДЕО)

Олексій Юрін, поет:

«Із цього приводу я склав невеличкий вірш.

Що скажу про вибори в Черкасах:
Знову оберемо… як завжди.
До фіналу вийшли дві біди –
Ось такі реалії на часі.

Щодо Одарича, я думаю, що все буде так само, як воно є зараз, нічого нового ми не побачимо. А Бондаренка я взагалі не сприймаю як міського голову і не довіряю йому. Тобто якщо обирати між Бондаренком і Одаричем, все-таки я думаю, що люди оберуть чинного міського голову».

Олександр Шумейко, історик:

«Ми, на жаль, обираємо не між хорошим і поганим, не між перспективою і безперспективністю, а між поганим і ще гіршим. Банально ситуація із цими виборами зводиться до того, чи залишиться місто під Бродським, чи піде під Коломойського. Тому якщо обирати з двох зол менше, мабуть, все ж таки кращий і зрозуміліший той “пан”, який вже звичний, а новий – хтозна.

Щодо самих персоналій Бондаренка і Одарича, то ці дві особистості доволі “бліді”, вони не є харизматичними яскравими лідерами, які поведуть за собою громади, які можуть щось реально запропонувати».

Володимир Осипов, тимчасово відсторонений директор Черкаського обласного драматичного театру:

«Наши стремления о том, чтобы театр стал достоянием города, пока не увенчались успехом. Плюс, те скандальные моменты со строительством жилого дома в театральном сквере наложили некий негативный отпечаток коллектива театра на работу Сергея Одарыча. Если давать оценку по двухбалльной системе “удовлетворительно – неудовлетворительно”, я скажу, что “неудовлетворительно”.

В этой ипостаси Анатолий Бондаренко еще не работал, поэтому Сергей Олегович имеет преимущество в опыте, а Анатолию Бондаренко нужно начинать с начала».

Богдан Гаркуша, боєць батальйону «Айдар»:

«Я був вражений, що люди йдуть до влади такими методами, такими факторами, аби прорватися за будь-яку ціну. Це дуже погано, тому що вони не йдуть щось змінювати, а “лізуть до корита”. І це дуже образливо для жителів міста, для громадян України, взагалі для народу України. Те, що у нас немає на сьогоднішній день гарного лідера в місті, говорить про те, що громада спить».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори #діячі мистецтва #думка народу #громадське
Оголошення
live comments feed...