• Головна
  • Школярам запропонували підтримати український спорт
17:39, 2 листопада 2015 р.

Школярам запропонували підтримати український спорт

1 листопада стартував конкурс-малюнків серед учнів «У пошуках талісману».  Його мета - підтримати українських спортсменів, які лише починають сходження на Олімп, та на їх прикладі довести школярам, що спортом  потрібно займатися.

За словами організаторів,  школярі найменше поінформовані щодо перемог українських спортсменів на світових змаганнях, тим більше, молодих спортсменів. Тому саме дітям запропоновано протягом листопада намалювати талісман (будь-яку істоту), що приноситиме перемоги українським юніорам, та надіслати на адресу: 01001 м.Київ, вул. Хрещатик 22, а/c 344 «У пошуках талісману» або на e-mail: [email protected].

   Умови конкурсу малюнків «У пошуках талісману»

1.Мета конкурсу.
Популярність українського спорту щороку зростає, але обмежується віковими категоріями – від 16 і доросліші. Школярі найменше поінформовані щодо перемог українських спортсменів на світових змаганнях, тим більше, молодих спортсменів. Головна мета конкурсу – зацікавити учнів спортом, познайомити зі спортивними героями України – однолітками та показати на прикладі юніорів, що спортом можна та потрібно займатися у будь-якому віці. Також підтримати українських спортсменів, які лише починають сходження на Олімп.

Головними завданнями конкурсу є:
– Привернення уваги школярів та їх батьків до юніорського та українського спорту в цілому.
– Виявлення та підтримка талановитих українських школярів
– Підтримка українських юніорів.

2. Організатори конкурсу.
Конкурс проводиться за ініціативою Secret Service EA та фан-клубу братів Кличків у рамках щорічної всеукраїнської церемонії нагородження спортсменів віком до 19 років Junior Sports Awards. Безпосередню організацію та проведення конкурсу здійснює Оргкомітет, суддівство – незалежне журі з числа спортсменів та відомих діячів культури, склад якого затверджується Оргкомітетом.

3. Учасники конкурсу.
Учасником конкурсу може стати кожен школяр. Підведення підсумків конкурсу відбувається у трьох вікових категоріях: до 9 років (включно), 10-14, 15-17 років.

4. Умови проведення конкурсу.
4.1. Учасники надсилають виключно індивідуальні роботи, на яких має бути намальована конкретна істота, тварина, пташка тощо, яка стане талісманом (іграшка, яка приносить перемоги) спортсменів збірної України віком до 19 років.

Важливо! Малюнок не повторюється з офіційними талісманами Олімпійських ігор, чемпіонатів світу, європейських першостей тощо.

4.2 Малюнок має бути формату А3 або А4, виконаний фарбами, олівцями, фломастерами тощо. Надсилаються без рамок і паспарту.

4.3. Роботи приймаються до 30 листопада 2015 року (дата визначається за штемпелем), з наступними відомостями про автора:
прізвище, ім’я;
вік;
контактний телефон (можна батьків) – для підтримання зв’язку Оргкомітету з учасником; інформація не поширюватиметься згідно із Законом України “Про захист персональних даних”

4.4. Творчі роботи надсилаються на адресу:
01001
м. Київ, вул. Хрещатик 22, а/с 344 «У пошуках талісману»
e-mail: [email protected]

Талисман

Талисман

4.5. До участі в конкурсі не допускаються роботи, що не відповідають вищезазначеним умовам.

4.6. Роботи, направлені на конкурс, можуть розміщуватися в друкованих виданнях та на веб-сайті церемонії з зазначенням прізвища та ім’я школяра (за згодою автора).

5. Визначення кращих робіт.
Конкурс відбувається у три тури.

I тур – голосування оргкомітету конкурсу «У пошуках талісману». З усіх надісланих робіт обирається 150 кращих малюнків (період: 1 листопада – 30 листопада 2015 року).

ІІ тур – інтернет-голосування. На офіційному сайті церемонії Junior Sports Awards протягом тижня кожен бажаючий може проголосувати за кращий малюнок, таким чином зі 150 робіт будуть обрані лише 15, по 5 у кожній віковій категорії (період: 5 грудня – 13 грудня 2015 року).

ІІІ тур – голосування зіркового складу. Видатні спортсмени, культурні діячі та самі юніори – лауреати премії Junior Sports Awards оберуть переможців у кожній номінації (до 20 грудня 2015 року).

Переможці стануть відомі на другій всеукраїнській церемонії Junior Sports Awards, яка відбудеться 16 січня 2016 року на НСК «Олімпійському» (м. Київ)

6. Нагородження переможців.
Кожен школяр буде нагороджений дипломом учасника конкурсу. Переможці ІІ туру – дипломами та пам’ятними подарунками. Переможці конкурсу «У пошуках талісману» запрошуються на щорічну всеукраїнську церемонію Junior Sports Awards, де отримають призи та дипломи від відомих спортсменів та культурних діячів.

Нагородження переможців відбудеться 16 січня 2016 року на НСК «Олімпійському» в м. Києві (час буде повідомлено переможцям після підведення підсумків та оприлюднення результатів конкурсу журі). Дорожні витрати переможців та супроводжуючих осіб (не більше одної) відшкодовуються оргкомітетом.

7. Фінансування.
Витрати на організацію та проведення конкурсу несуть організатори за рахунок бюджету відповідно до затвердженого кошторису.

8. Контакти.
Після кожного туру з учасниками зв’язується представник Оргкомітету та обов’язково повідомляє про результати етапу та інформує про подальші дії.

За результатами конкурсу можна спостерігати у соціальних мережах:
VK – https://vk.com/juniorsportsawards
FB – https://www.facebook.com/JuniorSportsAwards
Також організаційні питання можна задавати:
e-mail: [email protected]
Телефон: 050 780 91 15

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#JSA #КОНКУРС #КОНКУРС МАЛЮНКІВ #СЕРЕД ШКОЛЯРІВ #У ПОШУКАХ ТАЛІСМАНУ
Оголошення
live comments feed...