1054 роботодавці області підвищили рівень оплати праці

За рахунок цього місцеві бюджети одержали додаткових 858,4 тис. грн податку на доходи фізичних осіб. Зокрема, погасили зарплатні борги перед працівниками тринадцять підприємств державної форми власності на загальну суму 2041 тис. грн.

Переконати роботодавців виплатити працівникам зароблені кошти вдалося під час заслуховувань на засіданнях спеціальних комісій. Крім того, за результатами спільних заходів територіальних органів фіскальної служби та місцевої влади 648 підприємств та 406 підприємців-фізичних осіб, які виплачували своїм працівникам зарплати, менші за передбачений законодавством мінімум або на рівні мінімуму, підвищили рівень оплати праці. Таким чином бюджет отримав додаткових 626,7 тис. гривень.

Розмір заробітної плати на Черкащині перебуває під особливим контролем фіскалів. Так, цього року справи по 163 підприємствах, які виплачували заробітну плату нижче мінімальної, передано до органів прокуратури. За наслідками реагування органів прокуратури 138 підприємств підвищили рівень виплати зарплати, а бюджет додатково отримав 87 тис. гривень податку на доходи фізосіб.

У січні-вересні проведено 262 перевірки щодо повноти нарахування та сплати податку на доходи фізосіб. Донараховано 5437,2 тис. грн податку на доходи фізичних осіб, до бюджету надійшло 893,3 тис. грн ПДФО.

За дев’ять місяців встановлено 4640 випадків використання незареєстрованих найманих працівників; легалізовано 8860,1 тис. грн доходів та донараховано 1329 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб. Крім того, 259 черкащан, які провадили діяльність без реєстрації, взято на облік як приватних підприємців із сплатою 49,6 тис. грн податків.

Із початку року на сьогодні до місцевих бюджетів надійшло 1080,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Державний бюджет наразі отримав 360,2 млн грн цього податку. Про це інформують у прес-службі ДФС області.

прес-служба ДФС у Черкаській області
зар.плати підвищення ДФС
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі