• Головна
  • Ремонту зупинок у Черкасах заважають брак коштів і... недосконале законодавство
13:45, 2 листопада 2015 р.

Ремонту зупинок у Черкасах заважають брак коштів і... недосконале законодавство

Так, зупинка на площі 700-річчя Черкас уже не один рік муляє око черкащанам своїм іржавим каркасом через те, що приватний підприємець, який 15 жовтня 2010 року виграв конкурс на оренду земельної ділянки під зупинкою на п’ять років, так і не дав їй ради.

– Щиро кажучи, я не розумію, в чому тут річ – місце гарне, має попит, – сказав у коментарі «Прочерку» директор департаменту архітектури, містобудування та інспектування міськради Артур Савін. – Тепер, коли термін оренди ділянки під зупинкою минув, ми ініціюватимемо припинення договору і виставимо ділянку на новий конкурс.

Допоки термін оренди не завершився, ніяк вплинути на стан зупинки міська влада, як твердить Артур Олександрович, не могла.

Як пояснив начальник управління вуличної інфраструктури міськради Сергій Отрешко, всі зупинки по бульвару Шевченка наразі або передано в оренду чи тимчасове користування, або планується проведення аукціону для передачі в оренду. Підприємці будують на зупинках торгові павільйони, замощують ділянки й обладнують місця для чекання громадського транспорту.

На інших вулицях місто ремонтує зупинки власним коштом. Як зазначив Сергій Володимирович, цьогоріч із близько 200 черкаських зупинок десь половина потребувала ремонту, але гроші в бюджеті знайшлося лише на 24. На цих зупинках, перелік яких затверджено міськвиконкомом, має здійснюватися капітальний ремонт. Як пояснив пан Отрешко, це означає, що в разі, коли на зупинці павільйон узагалі відсутній, його будуватимуть з нуля. В разі потреби майданчик замощуватимуть тротуарною плиткою. Розпорядник коштів – комунальне підприємство «ЧЕЛУАШ».

Як пояснив «Прочерку» директор КП «ЧЕЛУАШ» Богдан Маслечко, перше ніж розпочати ремонт, необхідно виконати певні проектні роботи. Але процес іде. На сьогодні «в роботі» перші чотири зупинки: «Черкасигаз» на Громова, «Річковий порт», «Живчик» (біля церкви на Митниці) і «Магазин «Карпати» по вул. Хоменка. Перша із цих зупинок «майже готова». Роботи виконують двоє підрядників. Паралельно тривають і проектні роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зупинки #міствиконком
Оголошення
live comments feed...