• Головна
  • Майже 300 тисячам черкащан збільшили пенсії
15:18, 1 листопада 2015 р.

Майже 300 тисячам черкащан збільшили пенсії

Із вересня цього року  проведено  масовий перерахунок пенсій майже 400 тисячам пенсіонерів. Розмір пенсії збільшено 294 830-ти громадянам, середній розмір підвищення становить 125,86 грн., додаткові витрати на виплату пенсій сягають близько 37 млн грн на місяць.

Про це повідомили під час колегії Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, що відбулась за участі заступника голови – керівника апарату обласної адміністрації Віталія Коваля та начальника управління Пенсійного фонду в області Світлани Зінник та інших фахівців структури.

– Станом на 1 жовтня цього року на пенсійному обліку в органах Фонду в області перебуває 422 299 пенсіонерів, – зазначила Світлана Миколаївна. – Середній розмір пенсій становить 1554,48 грн., що на 130,08 грн. більше, порівняно з 1 жовтня минулого року.

Представники Пенсійного фонду під час колегії окреслили стан справ стосовно призначення та перерахунку пенсій. Зокрема, призначено пенсії 13 742 громадянам, встановлено 308 пенсій за особливі заслуги перед Україною, 11 293 працюючим пенсіонерам проведено перерахунки пенсій з урахуванням страхового стажу, набутого після призначення пенсії, 122 працюючим пенсіонерам з-поміж наукових працівників – у зв’язку зі зміною порядку виплати пенсій.

– Важливо, що 6 180-ти пенсіонерам, які переїхали з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, Донецької та Луганської областей, забезпечено своєчасну виплату пенсії за фактичним місцем проживання в області. Видатки на пенсійні виплати таким особам у вересні цього року становили близько 14,1 млн грн., – повідомила Світлана Зінник.

Під час заходу йшлося і про стан погашення боргів. Заходами примусового стягнення забезпечено 99,5 % заборгованості. Проведена позовна робота дозволила отримати на рахунки органів Фонду та спрямувати на виплату пенсій 3432,7 тис. грн., що на 1782,7 тис. грн. більше, порівняно з відповідним періодом минулого року. «Очікуємо від погашення боргів до кінця року отримати 413, 9 тис. грн. та 6,1 млн грн. від проведеної роботи з легалізації та збільшення Фонду оплати праці», – підкреслила керівниця управління.

– Звичайні громадяни сьогодні поряд із реалізацією різних реформ  у державі найбільше очікують й відчувають зміни в напрямку соціального забезпечення, адже це є адресна допомога тим, хто її потребує, зокрема й пенсіонерам, дітям-сиротам, інвалідам, – зауважив заступник голови ОДА Віталій Коваль. – Сьогодні багато додаткових функціональних завдань лягає на органи пенсійного фонду, з огляду на умови, в яких нині перебуває країна. Однак ви даєте їм раду, оскільки добросовісно виконуєте свої обов’язки, відчуваючи відповідальність перед кожною людиною, – звернувся до фахівців Пенсійного фонду Віталій Володимирович.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пенсії #у кого зросли
Оголошення
live comments feed...