• Головна
  • В області заготовлено палива на один виїзд снігоприбиральної техніки
10:22, 1 листопада 2015 р.

В області заготовлено палива на один виїзд снігоприбиральної техніки

Із 5 до 26 жовтня, на території Черкаської області тривав осінній огляд доріг. Працівники ДАІ спільно з представниками Служби автомобільних доріг Черкаської області, ДП «Черкаський облавтодор» та місцевих органів влади проводили комісійне обстеження автодоріг.

Найгірший стан покриття на окремих ділянках, де наявний стан ускладнює дорожній рух і може загрожувати його безпеці, виявлено на автомобільних дорогах державного значення Н-08 Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя, (116-117 та 128-169 км), Н-01 Київ – Знам’янка (км 157-158, 212-213), М-12 Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) (573-574 км). У ході комісійного обстеження проводились перевірки готовності дорожніх та комунальних організацій до утримання шляхової мережі області у зимовий період, які показали, що основними недоліками в роботі територіальних філій ДП «Черкаський облавтодор» є відсутність необхідного запасу паливно-мастильних матеріалів і піщано-соляної суміші.

Дорожніми організаціями області на сьогодні заготовлено 900 тонн технічної солі та 10500 м. куб. фрикційних матеріалів, що становить, відповідно, 15 % та 20 % від необхідної кількості. Паливно-мастильних матеріалів заготовлено лише 6 % від необхідної розрахункової кількості, що недостатньо навіть для одного виїзду снігоприбиральної техніки.

За результатами обстеження та виявлених недоліків, керівникам дорожніх та комунальних організацій, відповідальним за утримання вулично-шляхової мережі вручено 26 вимог та 19 приписів ДАІ. За неналежний стан утримання вулиць і доріг, 19 посадових осіб притягнено до адміністративної відповідальності.

До органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та прокуратури направлено 61 інформацію про фактичний стан утримання вулиць і доріг, із яких до обласних інстанцій – 3, районних – 26, міських – 21 та до прокуратури 11.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сніг #техніка
Оголошення
live comments feed...