• Головна
  • Черкащан просять додати барв дитячому відділенню протитуберкульозного диспансеру
11:39, 31 жовтня 2015 р.

Черкащан просять додати барв дитячому відділенню протитуберкульозного диспансеру

Волонтери та співробітники ЧОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» розпочали розмальовувати стіни дитячого відділення Черкаського обласного протитуберкульозного диспансеру. Ініціативу реалізовують власним коштом та зусиллями, а тому потребують допомоги добровольців та благодійників. Потрібні як робочі руки, так і фарби.

– Ідея виникла досить давно. Було бажання розмалювати стіни як у протитуберкульозному диспансері, так і дитячому відділенні онкодиспансеру. Адже наукою давно доведено, що позитивні емоції і гарний настрій сприяють одужанню. Нещодавно мені на очі трапилася публікація про розмальовані стіни московської дитячої лікарні. І одразу промайнула думка, що треба діяти, адже ми не гірші, – розповідає керівник дитячого центру ЧОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Тамара Борисова.

Не очікуючи ні від кого допомоги, отримавши тільки дозвіл від адміністрації диспансеру, ініціатори почали діяти. Фарби Тамара придбала своїм коштом, а її колега Іванна Бондар почала розмальовувати ігрову кімнату. Однак удвох розфарбувати усе відділення їм не під силу. А тому дівчата закликають тих, хто хоче долучитися до добра та творчості, не соромитися і знайти кілька вільних годин та помалювати або ж допомогти фарбами чи коштами на їх придбання.

Звертатися: вул. Можайського, 50 або за тел. 0683111511 (Тамара)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#диспансер #фарби #благодійність
Оголошення
live comments feed...