• Головна
  • У водоканалі рахують тисячні збитки від дій зловмисників
16:53, 30 жовтня 2015 р.

У водоканалі рахують тисячні збитки від дій зловмисників

Станом на кінець жовтня зловмисники завдали збитків комунальному підприємству «Черкасиводоканал» на суму більше, ніж 90 тис. грн, викравши 41 чавунну кришку з оглядових колодязів каналізаційних та водопровідних мереж.

Усього за два місяці осені крадії наробили по місту Черкаси 86 «дірок» на зелених зонах і проїжджій частині.

– На жаль, це – не нова для нас проблема. Для порівняння за вересень-жовтень 2014 року з оглядових колодязів мереж «Черкасиводоканалу» було викрадено 59 кришок, – таку невтішну статистику наводить начальник центральної диспетчерської служби «Водоканалу» Тарас Гончаренко. – Та все ж черкащани небайдужі до проблем міста і нашого підприємства зокрема. Завжди повідомляють про відкриті люки чи підозрілих осіб. Ми, у свою чергу, оперативно накриваємо «дірки» сучасними полімер-піщаними кришками, що не цікавлять злочинців у матеріальному плані.

Водночас, відкритий оглядовий колодязь – це завжди загроза для життя та здоров’я жителів міста, особливо для дітей. Значна частина колодязів знаходиться на проїжджій частині. Їх відсутність може призвести до аварій на дорозі. Тому, побачивши відкритий люк чи ж зловмисників, підприємство просить черкащан повідомляти до диспетчерської служби «Водоканалу» (37-35-33) чи в правоохоронні органи 102. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#водоканал #кришки люків
Оголошення
live comments feed...