• Головна
  • У КВУ пояснили, чому в Черкасах досі немає результатів виборів
15:50, 29 жовтня 2015 р.

У КВУ пояснили, чому в Черкасах досі немає результатів виборів

«Схожу ситуацію Черкаси мали в 2012 році, коли Валентина Жуковська вщент програла вибори Миколі Булатецькому на 194 виборчому окрузі. Тоді ОВК, під керівництвом сумнозвісної Ольги Козько і неусипним контролем «юристів» з Києва, максимально затягнула визначення результатів, і це дало підстави ЦВК визнати вибори такими, що не відбулись, – проводить аналогії Максим Михлик. – Щось схоже відбувається і тепер, але без тотальної підтримки процесу з боку влади-судів-правоохоронців».

Штучне затягування процесу підбиття підсумків виборів ніколи не вигідно переможцям і часто вигідно тим, хто програв, упевнений представник КВУ області.

«Адже в «мутній водичці» неправильно підписаних протоколів, «недійсних» корінців і перетасованих мішків з виборчою документацією легко заплутати і заплутатись. І тоді значно простіше визнати вибори недійсними на кількох правильно визначених дільницях. А враховуючи цейтнот (бо рішення по черкаських виборах треба прийняти: по міському голові – не пізніш, як на п’ятий день, а по міській раді – не пізніш, ніж на десятий день після голосування), це стає дієвою технологією протягування «потрібних» кандидатів. Поки що ситуація не виглядає аж занадто загрозливою і непомітно (і, схоже, це вже почали розуміти) змінити результати волевиявлення буде неможливо. А тим, хто все ж наважиться на такі дії, варто нагадати про кримінальну відповідальність і порадити вчитись програвати. Неможливо виграти в майбутньому, якщо ти раніше не програвав і не робив з цього висновки», – вважає Максим Михлик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кву #результати виборів черкаси 2015
Оголошення
live comments feed...