• Головна
  • На Черкащину значно зменшився рух переміщення зі сходу
10:05, 28 жовтня 2015 р.

На Черкащину значно зменшився рух переміщення зі сходу

У Черкаській області спостерігається тенденція до зменшення кількості новоприбулих внутрішньо переміщених осіб зі східних областей.

Нині тут живуть та працюють 13 564 вимушених переселенців, з яких 2 014 дітей. За весь період в інші регіони виїхали 2 899 осіб, повідомляють в Черкаському обласному контактному центрі.

− Місцеві органи виконавчої влади постійно надають допомогу для переселенців, які перебувають у регіоні, − зазначає директор Центру, позаштатний радник Міністра соціальної політики України з питань вимушено переміщених осіб Лариса Ходаковська. – Зокрема, понад 10 тисяч осіб вже отримали адресну допомогу на проживання та оплату комунальних послуг. Обласна організація товариства Червоного Хреста надала матеріальну допомогу 758 особам на суму понад 128 тис. грн, а органи виконавчої влади з місцевих бюджетів виділили більше 15 тис. грн одноразової матеріальної допомоги.

Не менш важливою залишається робота Центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді регіону з надання комплексних соціальних послуг родинам вимушених переселенців. Так, на тимчасове проживання переїхали 20 сімей опікунів, піклувальників, у яких виховується 25 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Підвідомчі будинки-інтернати області взяли на поселення 70 підопічних з-поміж внутрішньо переміщених.

У пошуках роботи до обласного центру зайнятості звернулося 2 179 осіб серед тих, які переїхали з тимчасово окупованих територій України. Загалом за сприяння служби зайнятості в області знайшли роботу 576 переміщених громадян.

Водночас, заклади охорони здоров’я забезпечують своєчасне та безкоштовне надання медичної допомоги переселенцям, за якою звернулися майже 7 тисяч осіб, з них близько трьох тисяч – діти. За цей час на Черкащині у вимушено переміщених родинах народилася 131 дитина.

Як повідомляють у Черкаському обласному контактному центрі, нині в нашому регіоні є 39 резервних місць, з-поміж яких 29 – для розміщення працездатного населення, 10 місць для людей з обмеженими можливостями та 220 місць для дітей.

Окрім того, за інформацією Управління ДСНС України у Черкаській області, усі місця проживання внутрішньо переміщених вже перевірені на відповідність вимогам пожежної безпеки, а також роботи в умовах осінньо-зимового періоду. Станом на сьогодні об’єкти відповідають усім нормам, повідомляють у прес-службі Черкаської ОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#переміщення зі сходу
Оголошення
live comments feed...