Прокурор області – мітингувальникам: «Тиск не дасть жодного результату»

Прокурор Черкаської області Сергій Овчаренко вирішив нагадати пікетувальникам, які продовжують акцію протесту під стінами прокуратури, що їхній тиск на нього та інших працівників прокуратури області не дасть жодного результату.

«Продовжується пікетування прокуратури області особами з кримінальним минулим. Чим ближче початок судового розгляду кримінального провадження стосовно обвинувачених у вчиненні тяжких злочинів організаторів та учасників акції, тим більша їхня істерика. Хочу ще раз наголосити, що прокуратура займала і буде займати принципову позицію у вказаній справі в суді, який і повинен винести свій справедливий вердикт. А тиск, який вони намагаються вчинити на мене та інших працівників прокуратури області, не дасть жодного результату», – про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Сергій Овчаренко.

Нагадаємо, обласну прокуратуру мітингувальники тримають в облозі з минулого тижня. Вони розклали паркан із шин та сидять із плакатами «Я голодую». Протестувальники вимагають, щоб кримінальні провадження завели на правоохоронців, які фальсифікували їхні справи. Згодом у мережі з’явилися фото, де голодуючі вечеряють. У той же час на 4-й день голодування одному більш послідовному активісту – Анатолію Макаренку, інваліду 3-ї групи – стало зле і йому викликали «швидку». Наразі чоловік перебуває вдома, проте голодувати не припинив.

Прочерк
я голодую відповідь прокурора,мітинг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии